Gå til hovedindhold

Name It Mini Bluse Peppercorn Med Glimmerstruktur - Str. 3y 98cm

Name ItSkjorter og toppeEAN: 5715824825733
Pris fra 69,98 krtil 139 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 69,02 kr (50% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Mini Bluse Peppercorn Med Glimmerstruktur - Str. 3y 98cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 69.98 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Bluse - NmfNoelle - Peppercorn
-50%69,98 kr
Før 139,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Bluse - NmfNoelle - Peppercorn billede

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It Bluse
Farve: Brun
Størrelse: 98
EAN: 5715824825733
Varenr.: 405504-6109812
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Mini Bluse Peppercorn Med Glimmerstruktur - Str. 3y 98cm
-40%83,97 kr
Før 139,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Mini Bluse Peppercorn Med Glimmerstruktur - Str. 3y 98cm billede

Produktinformation

Bluse i brun nuance (peppercorn) fra Name It MINI med smuk glimmerstruktur i ribstrik. En enkel og behagelig trøje, der giver et fint udtryk til hverdagen. Materialet er blødt, elastisk og giver barnet god bevægelsesfrihed, mens den diskrete glimmereffekt tilfører et lille strejf af glans. Name It MINI bluse i brun (peppercorn) med glimmerstruktur Almindelig pasform Rund hals og lange ærmer Ribstrikket materiale med glimmertråde 76% økologisk bomuld, 16% polyester, 8% metalliske fibre Maskinevask: ja Produceret i Bangladesh Producentfarve: Peppercorn...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 3y 98cm
Artikel nr.: 13251467-peppercorn
EAN: 5715824825733
Varenr.: 5715824825733
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Bluse Noelle Peppercorn
139 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Mini Bluse Peppercorn Med Glimmerstruktur - Str. 3y 98cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Mini Bluse Peppercorn Med Glimmerstruktur - Str. 3y 98cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kids-world.dk69,98 kr69,98 krKøb
2MilkyWalk DK83,97 kr132,97 krKøb
3Smartkidz.dk139 kr139 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Mini Bluse Peppercorn Med Glimmerstruktur - Str. 3y 98cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Mini Bluse Peppercorn Med Glimmerstruktur - Str. 3y 98cm i 180 dage. Laveste pris i perioden er 69,98 kr (registreret d. 2. februar 2026), højeste er 139,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 105 kr.

Den nuværende pris på 69,98 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 37% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Name It Mini Bluse Peppercorn Med Glimmerstruktur - Str. 3y 98cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Name It Mini Bluse Peppercorn Med Glimmerstruktur - Str. 3y 98cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202669,98 kr13,99 kr (17%)
25. maj 202683,97 kr27,99 kr (25%)
24. maj 2026111,96 kr20,99 kr (23%)
18. maj 202690,97 kr20,99 kr (19%)
17. maj 2026111,96 kr20,99 kr (23%)
28. apr. 202690,97 kr48,98 kr (35%)
27. apr. 2026139,95 kr27,99 kr (25%)
25. apr. 2026111,96 kr20,99 kr (23%)
11. apr. 202690,97 kr14 kr (18%)
9. apr. 202676,97 kr34,99 kr (31%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret