Gå til hovedindhold

Name It Mauve Shadows Flower Undertrøje (2-pak) - Str. 1.5y 86cm

Name ItUndertrøjerEAN: 5715603257250
Pris fra 59,97 krtil 99,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 39,98 kr (40% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Mauve Shadows Flower Undertrøje (2-pak) - Str. 1.5y 86cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 59.97 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Mauve Shadows Flower Undertrøje (2-pak) - Str. 1.5y 86cm
-40%59,97 kr
Før 99,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Mauve Shadows Flower Undertrøje (2-pak) - Str. 1.5y 86cm billede

Produktinformation

To undertrøjer fra Name It. Pakken indeholder i alt 2 toppe i hver sin rosa/lilla farve, den ene med blomsterprint og den anden ensfarvet. Farven på billedet 2 er mest retvisende.

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 1.5y 86cm
Artikel nr.: 13232977
EAN: 5715603257250
Varenr.: 5715603257250
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT 2-Pak Tanktops Flower Mauve Shadows
99 kr
Til butik
NAME IT 2-Pak Tanktops Flower Mauve Shadows billede

Produktinformation

I denne pakke får du 2 skønne tanktoppe fra Name It, en i rosa og en med blomster print. Begge er med rund hals og brede stropper, og er lavet i dejligt blødt bomuld. 95% bomuld, 5% elastan. Vaskes ved 40 grader.

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Piger Undertøj Rosa Lilla Tæller for 1
Farve: 1
Størrelse: 86
EAN: 5715603257250
Varenr.: 13232977-4587341new-86
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Undertrøje - Noos - NmfTank - 2-pak - Mauve Shadows
99,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Mauve Shadows Flower Undertrøje (2-pak) - Str. 1.5y 86cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Mauve Shadows Flower Undertrøje (2-pak) - Str. 1.5y 86cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK59,97 kr108,97 krKøb
2Smartkidz.dk99 kr99 krKøb
3Kids-world.dk99,95 kr99,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Mauve Shadows Flower Undertrøje (2-pak) - Str. 1.5y 86cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Mauve Shadows Flower Undertrøje (2-pak) - Str. 1.5y 86cm i 181 dage. Laveste pris i perioden er 49,98 kr (registreret d. 5. februar 2026), højeste er 99,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 81 kr.

Den nuværende pris på 59,97 kr er 26% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 25% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Name It Mauve Shadows Flower Undertrøje (2-pak) - Str. 1.5y 86cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Name It Mauve Shadows Flower Undertrøje (2-pak) - Str. 1.5y 86cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202659,97 kr19,99 kr (25%)
17. maj 202679,96 kr5 kr (6%)
3. maj 202684,96 kr5 kr (6%)
29. apr. 202679,96 kr19,04 kr (19%)
28. apr. 202699 kr
27. apr. 202699,95 kr19,99 kr (25%)
17. apr. 202679,96 kr5 kr (6%)
15. apr. 202684,96 kr14,04 kr (14%)
14. apr. 202699 kr14,04 kr (17%)
13. apr. 202684,96 kr14,04 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret