Gå til hovedindhold

Name It Light Grey Melange Sweatshirt - Str. 6y 116cm

Name ItTøj til babyer og småbørnEAN: 5715606918608
Pris fra 114,98 krtil 229 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 114,02 kr (50% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Light Grey Melange Sweatshirt - Str. 6y 116cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 114.98 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Sweatshirt - NkfNakonni - Light Grey Melange
-50%114,98 kr
Før 229,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Sweatshirt - NkfNakonni - Light Grey Melange billede

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It Sweatshirt
Farve: Grå
Størrelse: 116
EAN: 5715606918608
Varenr.: 361270-5345594
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Light Grey Melange Sweatshirt - Str. 6y 116cm
-40%137,97 kr
Før 229,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Nakonni Sweatshirt Light Grey Melange
229 kr
Til butik
NAME IT Nakonni Sweatshirt Light Grey Melange billede

Produktinformation

Den sejeste sweatshirt fra Name it med brede flagermusærmer og et bredt fit. Blusen har en fin tekst på brystet og på ryggen og har lav skuldersøm. Den er i det blødeste sweat materiale og ekstra blød på indersiden. 95% økologisk bomuld, 5% elastan. V...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Piger Sort Grå Tæller for 2 Sweatshirts
Farve: 2
Størrelse: 116
EAN: 5715606918608
Varenr.: 13234078-4570382-116

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Light Grey Melange Sweatshirt - Str. 6y 116cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Light Grey Melange Sweatshirt - Str. 6y 116cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kids-world.dk114,98 kr114,98 krKøb
2MilkyWalk DK137,97 kr186,97 krKøb
3Smartkidz.dk229 kr229 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Light Grey Melange Sweatshirt - Str. 6y 116cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Light Grey Melange Sweatshirt - Str. 6y 116cm i 179 dage. Laveste pris i perioden er 114,98 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 229,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 158 kr.

Den nuværende pris på 114,98 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 37% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Name It Light Grey Melange Sweatshirt - Str. 6y 116cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Name It Light Grey Melange Sweatshirt - Str. 6y 116cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026114,98 kr22,99 kr (17%)
25. maj 2026137,97 kr45,99 kr (25%)
24. maj 2026183,96 kr34,49 kr (23%)
18. maj 2026149,47 kr34,49 kr (19%)
17. maj 2026183,96 kr34,49 kr (23%)
28. apr. 2026149,47 kr80,48 kr (35%)
27. apr. 2026229,95 kr45,99 kr (25%)
25. apr. 2026183,96 kr34,49 kr (23%)
11. apr. 2026149,47 kr23 kr (18%)
9. apr. 2026126,47 kr102,53 kr (45%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret