Gå til hovedindhold

Name It Leggings - Rib - Noos - NbnKab - Pastel Yellow

Name ItTøj til babyer og småbørnEAN: 5715716644749
Pris fra 47,97 krtil 79,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 31,98 kr (40% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Leggings - Rib - Noos - NbnKab - Pastel Yellow og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 47.97 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Leggings Pastel Gul - Str. 1m 56cm
-40%47,97 kr
Før 79,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Leggings Pastel Gul - Str. 1m 56cm billede

Produktinformation

Leggings i farven pastel gul (pastel yellow) med elastik i linningen fra Name It. Disse bløde ribleggings er lavet af 57% bomuld, 38% modal og 5% elastan, hvilket giver en elastisk og komfortabel kvalitet. Det lodrette ribmønster sikrer en fleksibel pasform, mens den elastiske talje giver ekstra komfort. Pasformen er tætsiddende. Kan vaskes ved 40°C.

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 1m 56cm
Artikel nr.: 13198040
EAN: 5715716644749
Varenr.: 5715716644749
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Modal Rib Leggings Kab Pastel Yellow
79 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Leggings - Rib - Noos - NbnKab - Pastel Yellow
79,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Leggings - Rib - Noos - NbnKab - Pastel Yellow koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Leggings - Rib - Noos - NbnKab - Pastel Yellow koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK47,97 kr96,97 krKøb
2Smartkidz.dk79 kr79 krKøb
3Kids-world.dk79,95 kr79,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Leggings - Rib - Noos - NbnKab - Pastel Yellow

PriceData har fulgt prisen på Name It Leggings - Rib - Noos - NbnKab - Pastel Yellow i 180 dage. Laveste pris i perioden er 47,97 kr (registreret d. 27. december 2025), højeste er 79,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 69 kr.

Den nuværende pris på 47,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 29% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Name It Leggings - Rib - Noos - NbnKab - Pastel Yellow. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Name It Leggings - Rib - Noos - NbnKab - Pastel Yellow de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202647,97 kr15,99 kr (25%)
17. maj 202663,96 kr4 kr (6%)
3. maj 202667,96 kr4 kr (6%)
29. apr. 202663,96 kr15,04 kr (19%)
28. apr. 202679 kr
27. apr. 202679,95 kr15,99 kr (25%)
17. apr. 202663,96 kr4 kr (6%)
15. apr. 202667,96 kr11,04 kr (14%)
14. apr. 202679 kr11,04 kr (16%)
13. apr. 202667,96 kr11,04 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret