Gå til hovedindhold

Name It Leggings - Rib - NbfDiakab - Peyote Melange m. Kaniner

Name ItLeggingsEAN: 5715829607440
Pris fra 69,97 krtil 99,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 29,98 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Leggings - Rib - NbfDiakab - Peyote Melange m. Kaniner og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 69.97 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Leggings Peyote Melange Med Kaninprint - Str. 1m 56cm
-30%69,97 kr
Før 99,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Leggings Peyote Melange Med Kaninprint - Str. 1m 56cm billede

Produktinformation

Leggings i beige nuance (Peyote Melange) fra Name It med fint kaninprint og ribstruktur. Leggingsene er fremstillet i 57% bomuld (økologisk), 38% modal TENCEL™ og 5% elastan, hvilket giver en blød og strækbar kvalitet med god bevægelsesfrihed. Ribkvaliteten har et lodret mønster, som sikrer en fleksibel og behagelig pasform. Modellen har almindelig pasform og elastik i taljen, som giver en god og stabil tilpasning. Printet med små kaniner og blomster er fordelt over hele overfladen og giver et roligt og dekorativt udtryk. Name It leggings i beige nuance med kaninprint 57% Bomuld (økologisk) 38% Modal TENCEL™ 5% Elastan Ribkvalitet med stræk Kaninprint over hele overfladen Elastik i taljen Maskinevask: ja Produceret i Bangladesh Producentfarve: Peyote Melange...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 1m 56cm
Artikel nr.: 13253548
EAN: 5715829607440
Varenr.: 5715829607440
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Diakab Leggings - Peyote Melange - 56
-30%69,97 kr
Før 99,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Diakab Leggings - Peyote Melange - 56 billede

Produktinformation

Søde Diakab leggings fra NAME IT i farven Peyote Melange. Lavet af blød økologisk bomuld, modal og elastan, så de er behagelige og fleksible for dit barn. Perfekte til leg og hygge! 57% økologisk bomuld, 38% modal, 5% elastanBlødt og strækbart materialeSød kaninprintMaskinvaskes ved 30°CGør hverdagen sjovere og mere komfortabel med disse leggings!

Produktspecifikationer

Mærke: NAME IT
Kategori: 5408
Størrelse: 56
EAN: 5715829607440
Varenr.: 58cdd161-5559-4800-8a18-8205823a5c16
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Diakab Leggings - Peyote Melange - 56
-30%69,97 kr
Før 99,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Diakab Leggings - Peyote Melange - 56 billede

Produktinformation

Diakab Leggings fra NAME IT i farven Peyote Melange er perfekte til de mindste, der elsker komfort og bevægelsesfrihed. Disse leggings er fremstillet i en blød og strækbar ribkvalitet, der kombinerer økologisk bomuld, modal og elastan. Det giver et behageligt fit, som følger barnets bevægelser hele dagen. Det søde kaninprint og de små blomsterdetaljer gør leggingsene ekstra charmerende, mens den elastiske talje sikrer, at de sidder godt uden at stramme. De fine bølgede kanter forneden tilføjer et feminint touch, og materialet er både åndbart og slidstærkt, så de kan bruges igen og igen. Perfekte til både hverdag og leg, og nemme at matche med andre styles fra garderoben.Specifikationer:Materiale: 57% økologisk bomuld, 38% modal, 5% elastanRibstruktur for ekstra komfortElastisk taljeSød kaninprintBølgede kanter fornedenÅndbare og slidstærkeFarve: Peyote MelangeMaskinvaskes ved 30°CMærke: NAME IT...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NAME IT
Kategori: Leggings
Størrelse: 56
EAN: 5715829607440
Varenr.: 58cdd161-5559-4800-8a18-8205823a5c16
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Leggings Diakab Peyote Melange
99 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Leggings - Rib - NbfDiakab - Peyote Melange m. Kaniner
99,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Leggings - Rib - NbfDiakab - Peyote Melange m. Kaniner koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Leggings - Rib - NbfDiakab - Peyote Melange m. Kaniner koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK69,97 kr118,97 krKøb
2Pixizoo DK69,97 kr69,97 krKøb
3BabySam DK69,97 kr69,97 krKøb
4Smartkidz.dk99 kr99 krKøb
5Kids-world.dk99,95 kr99,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Leggings - Rib - NbfDiakab - Peyote Melange m. Kaniner

PriceData har fulgt prisen på Name It Leggings - Rib - NbfDiakab - Peyote Melange m. Kaniner i 112 dage. Laveste pris i perioden er 69,97 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 99,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 89 kr.

Den nuværende pris på 69,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Name It Leggings - Rib - NbfDiakab - Peyote Melange m. Kaniner. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Name It Leggings - Rib - NbfDiakab - Peyote Melange m. Kaniner de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202669,97 kr9,99 kr (12%)
17. maj 202679,96 kr5 kr (6%)
6. maj 202684,96 kr5 kr (6%)
29. apr. 202679,96 kr19,04 kr (19%)
28. apr. 202699 kr
27. apr. 202699,95 kr19,99 kr (25%)
20. apr. 202679,96 kr5 kr (7%)
7. apr. 202674,96 kr10 kr (12%)
1. apr. 202684,96 kr14,04 kr (14%)
24. mar. 202699 kr19,04 kr (24%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret