Gå til hovedindhold

Name It Leggings Nacreous Cloud Med Bilprint i Merinould - Str. 1m 56cm

Name ItBukserEAN: 5715723661180
Pris fra 84,5 krtil 169,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 85,45 kr (50% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Leggings Nacreous Cloud Med Bilprint i Merinould - Str. 1m 56cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 84.5 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Uld Leggings Wang Nacreous Cloud
-50%84,5 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
NAME IT Uld Leggings Wang Nacreous Cloud billede

Produktinformation

De blødeste og lækreste rib leggings fra Name it i den populære merinould kvalitet. De er med et sødt print af små biler. 100% merinould.

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Drenge Grå Uld Leggings
Størrelse: 56
EAN: 5715723661180
Varenr.: 13229518-4833999-56
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Leggings Nacreous Cloud Med Bilprint i Merinould - Str. 1m 56cm
-25%127,46 kr
Før 169,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Leggings Nacreous Cloud Med Bilprint i Merinould  - Str. 1m 56cm billede

Produktinformation

Leggings i lys grå nuance (nacreous cloud) fra Name It i merinould med bilprint og ribmønster. En praktisk og blød style til baby, der kan bruges hele året. Merinoulden giver naturlig temperaturregulering og gør leggings behagelige i både kolde og milde perioder. Modellen har slank pasform og elastik i taljen, som giver en god og fleksibel komfort. Name It leggings i lys grå nuance med bilprint i merinould Slank pasform Elastik i taljen Ribstrikket struktur Print med biler over hele fladen 100% merinould Maskinevask: ja Produceret i: Kina Producentfarve: Nacreous Cloud Small Cars Merinould er en ekstra blød type uld kendt for sine fine fibre, som gør den mere behagelig mod huden. Den er temperaturregulerende, fugtabsorberende og åndbar, hvilket gør den ideel til både kolde og varme dage. Disse egenskaber gør merinould særligt velegnet til børn, da materialet hjælper med at holde en stabil kropstemperatur og føles behageligt hele dagen. Se mere i vores udvalg af uld til børn.

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 1m 56cm
Artikel nr.: 13229518
EAN: 5715723661180
Varenr.: 5715723661180
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Leggings - Uld - Rib - Noos - NbmWang - Nacreous Cloud/S
169,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Leggings Nacreous Cloud Med Bilprint i Merinould - Str. 1m 56cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Leggings Nacreous Cloud Med Bilprint i Merinould - Str. 1m 56cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Smartkidz.dk84,5 kr84,5 krKøb
2MilkyWalk DK127,46 kr176,46 krKøb
3Kids-world.dk169,95 kr169,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Leggings Nacreous Cloud Med Bilprint i Merinould - Str. 1m 56cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Leggings Nacreous Cloud Med Bilprint i Merinould - Str. 1m 56cm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 84,5 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 169,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 138 kr.

Den nuværende pris på 84,5 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 42% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Name It Leggings Nacreous Cloud Med Bilprint i Merinould - Str. 1m 56cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Name It Leggings Nacreous Cloud Med Bilprint i Merinould - Str. 1m 56cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 202684,5 kr51,46 kr (38%)
17. maj 2026135,96 kr8,5 kr (6%)
6. maj 2026144,46 kr8,5 kr (6%)
29. apr. 2026135,96 kr33,04 kr (20%)
28. apr. 2026169 kr
27. apr. 2026169,95 kr33,99 kr (25%)
17. apr. 2026135,96 kr8,5 kr (6%)
15. apr. 2026144,46 kr24,54 kr (15%)
14. apr. 2026169 kr24,54 kr (17%)
13. apr. 2026144,46 kr24,54 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret