Gå til hovedindhold

Name It Leggings Lilac Marble Med Blomsterprint - Str. 1m 56cm

Name ItBukserEAN: 5715825036770
Pris fra 69,97 krtil 99,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 29,98 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Leggings Lilac Marble Med Blomsterprint - Str. 1m 56cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 69.97 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Leggings Lilac Marble Med Blomsterprint - Str. 1m 56cm
-30%69,97 kr
Før 99,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Leggings Lilac Marble Med Blomsterprint - Str. 1m 56cm billede

Produktinformation

Leggings i lys lilla nuance fra Name It. Modellen har et heldækkende blomsterprint i lilla, brun og mørkeblå nuancer. Ribkvaliteten har en blød og fleksibel struktur, som giver god bevægelsesfrihed til de mindste. Materialeblandingen med bomuld, TENCEL™ lyocell og elastan føles blød mod huden og har god elasticitet. Designet har elastik i taljen og almindelig pasform. Det tætte blomsterprint giver leggingsene et fint og detaljeret look. Name It leggings i lys lilla nuance med blomsterprint Almindelig pasform Ribstrikket kvalitet Elastik i taljen Heldækkende blomsterprint 57% bomuld (økologisk), 38% lyocell TENCEL™, 5% elastan Maskinevask: ja Producentfarve: Lilac Marble Produceret i Bangladesh...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 1m 56cm
Artikel nr.: 13251718-lilacmarble
EAN: 5715825036770
Varenr.: 5715825036770
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Leggings Tuline Lilac Marble
99 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Leggings - NbfTuline - Lilac Marble
99,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Leggings Lilac Marble Med Blomsterprint - Str. 1m 56cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Leggings Lilac Marble Med Blomsterprint - Str. 1m 56cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK69,97 kr118,97 krKøb
2Smartkidz.dk99 kr99 krKøb
3Kids-world.dk99,95 kr99,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Leggings Lilac Marble Med Blomsterprint - Str. 1m 56cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Leggings Lilac Marble Med Blomsterprint - Str. 1m 56cm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 69,97 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 99,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 95 kr.

Den nuværende pris på 69,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 29% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Name It Leggings Lilac Marble Med Blomsterprint - Str. 1m 56cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Name It Leggings Lilac Marble Med Blomsterprint - Str. 1m 56cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202669,97 kr9,99 kr (12%)
17. maj 202679,96 kr19,04 kr (19%)
6. maj 202699 kr19,04 kr (24%)
29. apr. 202679,96 kr19,04 kr (19%)
15. apr. 202699 kr
10. apr. 202699,95 kr
4. mar. 202699 kr19,04 kr (24%)
27. feb. 202679,96 kr19,04 kr (19%)
20. feb. 202699 kr
19. feb. 202699,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret