Gå til hovedindhold

Name It Leggings Fragrant Lilac i Ribstrik - Str. 9m 74cm

Name ItTøj til babyer og småbørnEAN: 5715831751926
Pris fra 55,97 krtil 79,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 23,98 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Leggings Fragrant Lilac i Ribstrik - Str. 9m 74cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 55.97 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Leggings Fragrant Lilac i Ribstrik - Str. 9m 74cm
-30%55,97 kr
Før 79,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Leggings Fragrant Lilac i Ribstrik - Str. 9m 74cm billede

Produktinformation

Leggings i rosa nuance fra Name It med blød ribstruktur og enkel pasform. De bløde leggings har et tidløst design, som gør dem anvendelige som basisdel i garderoben. Leggingsene er lavet i ribstrik med lodret struktur og god elasticitet, som giver en behagelig pasform og god bevægelsesfrihed til baby. Materialet består af bomuld, modal og elastan, heraf 57% bomuld (økologisk). Designet har elastik i taljen og almindelig pasform, som gør dem behagelige til både leg og rolige stunder. Name It ribleggings i rosa nuance med elastik i taljen Leggings i ribstrik Elastik i taljen Strækbar kvalitet Almindelig pasform Materiale: 57% bomuld (økologisk), 38% modal, 5% elastan Maskinevask: ja Advarsel: holdes væk fra ild Produceret i: Bangladesh Producentfarve: Fragrant Lilac...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 9m 74cm
Artikel nr.: 13198040-fragrantlilacc
EAN: 5715831751926
Varenr.: 5715831751926
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Leggings Kab Fragrant Lilac
79 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Leggings - Rib - NbnKab - Fragrant Lilac
79,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Leggings Fragrant Lilac i Ribstrik - Str. 9m 74cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Leggings Fragrant Lilac i Ribstrik - Str. 9m 74cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK55,97 kr104,97 krKøb
2Smartkidz.dk79 kr79 krKøb
3Kids-world.dk79,95 kr79,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Leggings Fragrant Lilac i Ribstrik - Str. 9m 74cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Leggings Fragrant Lilac i Ribstrik - Str. 9m 74cm i 181 dage. Laveste pris i perioden er 55,97 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 79,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 76 kr.

Den nuværende pris på 55,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 29% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Name It Leggings Fragrant Lilac i Ribstrik - Str. 9m 74cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Name It Leggings Fragrant Lilac i Ribstrik - Str. 9m 74cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202655,97 kr7,99 kr (12%)
17. maj 202663,96 kr15,04 kr (19%)
6. maj 202679 kr15,04 kr (24%)
29. apr. 202663,96 kr15,04 kr (19%)
11. apr. 202679 kr
10. apr. 202679,95 kr
4. mar. 202679 kr15,04 kr (24%)
27. feb. 202663,96 kr15,04 kr (19%)
20. feb. 202679 kr
19. feb. 202679,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret