Gå til hovedindhold

Name It Leggings Cradle Pink Med Stitch Print - Str. 2y 92cm

Name ItName ItEAN: 5715865132357
Pris fra 90,97 krtil 129,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 38,98 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Leggings Cradle Pink Med Stitch Print - Str. 2y 92cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 90.97 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Leggings Cradle Pink Med Stitch Print - Str. 2y 92cm
-30%90,97 kr
Før 129,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Leggings Cradle Pink Med Stitch Print - Str. 2y 92cm billede

Produktinformation

Leggings i lyserød nuance (cradle pink) fra Name It med Stitch print og blomsterdetaljer. Den bløde jerseykvalitet er let og strækbar, hvilket giver en behagelig følelse mod huden og god bevægelsesfrihed. Materialet består af bomuld og elastan, som giver en smidig og fleksibel kvalitet. Stitch er en kendt figur fra Disney-universet med fokus på venskab og familie. Designet har elastik i taljen og en tætsiddende pasform, mens printet giver et farverigt udtryk. Name It leggings i lyserød nuance med Stitch print Jerseykvalitet Elastik i taljen Tætsiddende pasform 95% bomuld, 5% elastan Maskinevask: ja Produceret i Bangladesh Producentfarve: cradle pink...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 2y 92cm
Artikel nr.: 13255627
EAN: 5715865132357
Varenr.: 5715865132357
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Leggings Ana Stitch Cradle Pink
129 kr
Til butik
NAME IT Leggings Ana Stitch Cradle Pink billede

Produktinformation

Bløde og strækbare leggings. Fremstillet i let og elastisk jersey, der sikrer en behagelig pasform og fri bevægelighed. Leggingsene har et blødt gummiprint med Disney’s Stitch, som bringer et sjovt og hjertevarmt touch til looket, og en slim fit, der gi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Piger Rosa Tæller for 1 Leggings
Farve: 1
EAN: 5715865132357
Varenr.: 13255627-4998093
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Leggings - Stitch - NmfAna - Cradle Pink
129,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Leggings Cradle Pink Med Stitch Print - Str. 2y 92cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Leggings Cradle Pink Med Stitch Print - Str. 2y 92cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK90,97 kr139,97 krKøb
2Smartkidz.dk129 kr129 krKøb
3Kids-world.dk129,95 kr129,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Leggings Cradle Pink Med Stitch Print - Str. 2y 92cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Leggings Cradle Pink Med Stitch Print - Str. 2y 92cm i 63 dage. Laveste pris i perioden er 90,97 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 129,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 115 kr.

Den nuværende pris på 90,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Name It Leggings Cradle Pink Med Stitch Print - Str. 2y 92cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Name It Leggings Cradle Pink Med Stitch Print - Str. 2y 92cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202690,97 kr12,99 kr (12%)
17. maj 2026103,96 kr6,5 kr (6%)
3. maj 2026110,46 kr6,5 kr (6%)
29. apr. 2026103,96 kr25,04 kr (19%)
28. apr. 2026129 kr
27. apr. 2026129,95 kr25,99 kr (25%)
17. apr. 2026103,96 kr6,5 kr (6%)
15. apr. 2026110,46 kr18,54 kr (14%)
14. apr. 2026129 kr18,54 kr (17%)
13. apr. 2026110,46 kr18,54 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret