Gå til hovedindhold

Name It Kjole - Bomuld/Modal - NmfHaline - Peyote Melange m. Gli

Name ItKjolerEAN: 5715905645441
Pris fra 118,97 krtil 169,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 50,98 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Kjole - Bomuld/Modal - NmfHaline - Peyote Melange m. Gli og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 118.97 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Kjole Peyote Melange Med Mariehøneprint - Str. 4y 104cm
-30%118,97 kr
Før 169,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Kjole Peyote Melange Med Mariehøneprint - Str. 4y 104cm billede

Produktinformation

Kjole i råhvid nuance fra Name It med mariehøneprint og små hjerter. Den bløde ribkvalitet har god strækbarhed og en behagelig overflade, som gør kjolen rar at have på gennem dagen. Materialet består af bomuld, modal TENCEL™ og elastan, som giver en smidig kvalitet med bevægelsesfrihed. Kjolen vaskes ved 40 grader. Designet har rund hals, korte ærmer og almindelig pasform. Den rynkede skæring i taljen giver vidde i skørtet, mens det fine print tilfører et sødt udtryk. Name It kjole i råhvid nuance med mariehøneprint Ribstrikket kvalitet Rund hals Korte ærmer Rynket detalje i taljen 57% bomuld (økologisk), 38% modal TENCEL™, 5% elastan Maskinevask: ja Produceret i Bangladesh Producentfarve: peyote melange...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 4y 104cm
Artikel nr.: 13259589
EAN: 5715905645441
Varenr.: 5715905645441
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Kjole Haline Peyote Melange
169 kr
Til butik
NAME IT Kjole Haline Peyote Melange billede

Produktinformation

Smuk og alsidig kjole, perfekt til både hverdag og særlige anledninger. Det ribstrikkede materiale med lodret stribet struktur giver et stilrent look, mens den gode elasticitet sikrer høj komfort hele dagen. 57% Økologisk bomuld, 38% Modal TENCEL, 5% E...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Piger Kjoler Beige Tæller for 2
Farve: 2
Størrelse: 104
EAN: 5715905645441
Varenr.: 13259589-5076900-104
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Kjole - Bomuld/Modal - NmfHaline - Peyote Melange m. Gli
169,95 kr
Til butik
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Haline Kjole - Peyote Melange - 104
169,95 kr
Til butik
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Haline Kjole - Peyote Melange - 104
169,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Kjole - Bomuld/Modal - NmfHaline - Peyote Melange m. Gli koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Kjole - Bomuld/Modal - NmfHaline - Peyote Melange m. Gli koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK118,97 kr167,97 krKøb
2Smartkidz.dk169 kr169 krKøb
3Kids-world.dk169,95 kr169,95 krKøb
4Pixizoo DK169,95 kr169,95 krKøb
5BabySam DK169,95 kr169,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Kjole - Bomuld/Modal - NmfHaline - Peyote Melange m. Gli

PriceData har fulgt prisen på Name It Kjole - Bomuld/Modal - NmfHaline - Peyote Melange m. Gli i 57 dage. Laveste pris i perioden er 118,97 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 169,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 145 kr.

Den nuværende pris på 118,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Name It Kjole - Bomuld/Modal - NmfHaline - Peyote Melange m. Gli. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Name It Kjole - Bomuld/Modal - NmfHaline - Peyote Melange m. Gli de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026118,97 kr16,99 kr (12%)
17. maj 2026135,96 kr8,5 kr (6%)
3. maj 2026144,46 kr8,5 kr (6%)
29. apr. 2026135,96 kr33,04 kr (20%)
28. apr. 2026169 kr
27. apr. 2026169,95 kr33,99 kr (25%)
20. apr. 2026135,96 kr8,5 kr (7%)
9. apr. 2026127,46 kr42,49 kr (25%)
8. apr. 2026169,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret