Gå til hovedindhold

Name It Kjole - NmfJolly - Star White m. Blomster

Pris fra 89,98 krtil 179,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 89,97 kr (50% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Kjole - NmfJolly - Star White m. Blomster og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 89.98 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Kjole - NmfJolly - Star White m. Blomster
-50%89,98 kr
Før 179,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Kjole - NmfJolly - Star White m. Blomster billede

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It Kjole
Farve: Hvid
Størrelse: 98
EAN: 5715825058420
Varenr.: 404311-6094601
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Kjole Dolly Star White
179 kr
Til butik
NAME IT Kjole Dolly Star White billede

Produktinformation

Mega smuk kjole fra Name it. Den er uden ærmer og med små flæsekanter langs skuldrene. Den er i det yndigste blomster print og med sød knap lukning i nakken. Den er i mega blød kvalitet. 51% genanvendt polyester, 49% polyester. Vaskes ved 40 grader.

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Piger Kjoler Hvid Tæller for 0,5
Farve: 0,5
Størrelse: 98
EAN: 5715825058420
Varenr.: 13251832-4917906-98
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Jolly Kjole - STAR WHITE - 98
179,95 kr
Til butik
Jolly Kjole - STAR WHITE - 98 billede

Produktinformation

Opdater dit barns garderobe med smukke og seje kjoler – perfekte til enhver sæson og lejlighed. Vævet stof har et karakteristisk krydsmønster og en let tekstureret overflade, som giver et rent og klassisk udtryk. Produkttype: Kjole Hals: Rund hals (O-hals) Ærmer: Ærmeløs Lukning: Knap og løkke Ekstra detaljer: Flæser Print: Print gentaget over hele produktets overflade Pasform: Almindelig pasform Materiale sammensætning: Polyester...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NAME IT
Kategori: 5424
Størrelse: 98
EAN: 5715825058420
Varenr.: fd6f078b-84e0-4c34-8840-26b9470524d0
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Jolly Kjole - STAR WHITE - 98
179,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Kjole - NmfJolly - Star White m. Blomster koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Kjole - NmfJolly - Star White m. Blomster koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kids-world.dk89,98 kr89,98 krKøb
2Smartkidz.dk179 kr179 krKøb
3Pixizoo DK179,95 kr179,95 krKøb
4BabySam DK179,95 kr179,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Kjole - NmfJolly - Star White m. Blomster

PriceData har fulgt prisen på Name It Kjole - NmfJolly - Star White m. Blomster i 182 dage. Laveste pris i perioden er 89,98 kr (registreret d. 24. januar 2026), højeste er 179 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 113 kr.

Den nuværende pris på 89,98 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 7 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Name It Kjole - NmfJolly - Star White m. Blomster. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Name It Kjole - NmfJolly - Star White m. Blomster de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. apr. 202689,98 kr8,99 kr (9%)
4. apr. 202698,97 kr8,99 kr (10%)
3. apr. 202689,98 kr89,02 kr (50%)
2. apr. 2026179 kr89,02 kr (99%)
17. mar. 202689,98 kr26,99 kr (23%)
16. mar. 2026116,97 kr26,99 kr (30%)
24. feb. 202689,98 kr17,99 kr (17%)
23. feb. 2026107,97 kr17,99 kr (20%)
24. jan. 202689,98 kr17,99 kr (17%)
24. dec. 2025107,97 kr9 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret