Gå til hovedindhold

Name it Kjole - NbfNaline - Peyote Melange

Pris fra 79,5 krtil 159,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 80,45 kr (50% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name it Kjole - NbfNaline - Peyote Melange og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 79.5 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Kjole Naline Peyote Melange
-50%79,5 kr
Før 159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
NAME IT Kjole Naline Peyote Melange billede

Produktinformation

Mega sød kjole fra name it. Den er i det flotteste blomster print. 57% Økologisk Bomuld, 38% Lyocell TENCEL, 5% Elastane Vaskes ved 30 grader.

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Piger Kjoler Rosa Beige
Størrelse: 68
EAN: 5715729355984
Varenr.: 13246498-4823850-68
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name it Kjole - NbfNaline - Peyote Melange
-50%79,98 kr
Før 159,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Naline Kjole - Peyote Melange - 68
-50%79,98 kr
Før 159,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Naline Kjole - Peyote Melange - 68 billede

Produktinformation

Forny dit barns garderobe med smukke og seje kjoler, der passer til alle årstider og lejligheder. Ribstrikket har et lodret stribet mønster og god elasticitet for en behagelig pasform og et tidløst look. - Produkttype: Kjole - Halsudskæring: Rund halsudskæring - Ærmer: Lange ærmer (L/S) - Lukning: Trykknaplukning - Tryk: Tryk, der gentages over hele produktets overflade - Pasform: Normal pasform - Advarsel: ADVARSEL! Holdes væk fra åben ild.

Produktspecifikationer

Mærke: NAME IT
Kategori: Kjoler
Materiale: 57% Øko Bomuld 38% Lyo 5% ELA
Størrelse: 68
EAN: 5715729355984
Varenr.: 3b0d4ef7-fc21-4d9c-8728-bd6691d0c35e
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Naline Kjole - PEYOTE MEL - 68
159,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name it Kjole - NbfNaline - Peyote Melange koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name it Kjole - NbfNaline - Peyote Melange koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Smartkidz.dk79,5 kr79,5 krKøb
2Kids-world.dk79,98 kr79,98 krKøb
3BabySam DK79,98 kr79,98 krKøb
4Pixizoo DK159,95 kr159,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name it Kjole - NbfNaline - Peyote Melange

PriceData har fulgt prisen på Name it Kjole - NbfNaline - Peyote Melange i 181 dage. Laveste pris i perioden er 79,5 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 159,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 106 kr.

Den nuværende pris på 79,5 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Name it Kjole - NbfNaline - Peyote Melange. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Name it Kjole - NbfNaline - Peyote Melange de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202679,5 kr
29. maj 202679,98 kr
19. maj 202679,5 kr
5. apr. 202679,98 kr7,99 kr (9%)
4. apr. 202687,97 kr7,99 kr (10%)
3. apr. 202679,98 kr79,02 kr (50%)
2. apr. 2026159 kr79,02 kr (99%)
17. mar. 202679,98 kr23,99 kr (23%)
16. mar. 2026103,97 kr23,99 kr (30%)
24. feb. 202679,98 kr15,99 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret