Gå til hovedindhold

Name It Kasket Vintage Indigo Med Dinosaur Skeletprint - Str. 47-48cm

Name ItName ItEAN: 5715865549476
Pris fra 104,97 krtil 149,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 44,98 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Kasket Vintage Indigo Med Dinosaur Skeletprint - Str. 47-48cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 104.97 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Kasket Vintage Indigo Med Dinosaur Skeletprint - Str. 47-48cm
-30%104,97 kr
Før 149,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Kasket Vintage Indigo Med Dinosaur Skeletprint - Str. 47-48cm billede

Produktinformation

Kasket i blå nuance (Vintage Indigo) fra Name It med dinosaur skeletprint på fronten. Det skinnende print giver motivet et markant udtryk og gør kasketten til et sjovt valg for børn, der er vilde med dinosaurer. Name It kasket i blå med dinosaur skeletprint Kasketten er fremstillet i bomuld med vævet kvalitet, som har en let struktureret overflade. Den buede skygge hjælper med at skærme for solen, mens velcrolukningen bagpå gør det nemt at justere pasformen. Størrelsesguide Kasketten fra Name It fås i tre størrelser, som er baseret på barnets hovedmål. Størrelse 47/48 passer typisk til børn ca. 1–1,5 år Størrelse 49/50 passer typisk til børn ca. 2–3 år Størrelse 51/52 passer typisk til børn ca. 4–5 år For at finde den rigtige størrelse måles barnets hoved med et målebånd rundt om panden – lige over ørerne og øjenbrynene. Materiale: 100% bomuld Dinosaur skeletprint med folieeffekt Buet skygge Justerbar velcrolukning bagpå Producentfarve: Vintage Indigo DINO Produceret i Kina...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 47-48cm
Artikel nr.: 13254670
EAN: 5715865549476
Varenr.: 5715865549476
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Kasket Funi Vintage Indigo Dino
149 kr
Til butik
NAME IT Kasket Funi Vintage Indigo Dino billede

Produktinformation

Giv dit barns outfit et sjovt og stilfuldt twist med denne praktiske kasket. Den er lavet i vævet stof med et tydeligt krydsmønster og let tekstureret overflade for et rent og klassisk look. Kasketten har velcrolukning og et flot folieprint, der giver et...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Drenge Blå Tæller for 1 Kasketter & Hatte
Farve: 1
EAN: 5715865549476
Varenr.: 13254670-4973902
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Kasket - NmmFuni - Vintage Indigo/Dino
149,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Kasket Vintage Indigo Med Dinosaur Skeletprint - Str. 47-48cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Kasket Vintage Indigo Med Dinosaur Skeletprint - Str. 47-48cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK104,97 kr153,97 krKøb
2Smartkidz.dk149 kr149 krKøb
3Kids-world.dk149,95 kr149,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Kasket Vintage Indigo Med Dinosaur Skeletprint - Str. 47-48cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Kasket Vintage Indigo Med Dinosaur Skeletprint - Str. 47-48cm i 75 dage. Laveste pris i perioden er 104,97 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 149,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 134 kr.

Den nuværende pris på 104,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Name It Kasket Vintage Indigo Med Dinosaur Skeletprint - Str. 47-48cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Name It Kasket Vintage Indigo Med Dinosaur Skeletprint - Str. 47-48cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026104,97 kr14,99 kr (12%)
17. maj 2026119,96 kr7,5 kr (6%)
3. maj 2026127,46 kr7,5 kr (6%)
29. apr. 2026119,96 kr29,04 kr (19%)
28. apr. 2026149 kr
27. apr. 2026149,95 kr29,99 kr (25%)
17. apr. 2026119,96 kr7,5 kr (6%)
15. apr. 2026127,46 kr21,54 kr (14%)
14. apr. 2026149 kr21,54 kr (17%)
13. apr. 2026127,46 kr21,54 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret