Gå til hovedindhold

Name It Kasket Navy Med Spiderman Motiv - Str. 51-52cm

Name ItName ItEAN: 5715865754221
Pris fra 97,97 krtil 139,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 41,98 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Kasket Navy Med Spiderman Motiv - Str. 51-52cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 97.97 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Kasket Navy Med Spiderman Motiv - Str. 51-52cm
-30%97,97 kr
Før 139,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Kasket Navy Med Spiderman Motiv - Str. 51-52cm billede

Produktinformation

Kasket i blå nuance (navy blazer) fra Name It med Spiderman motiv på fronten. Modellen har en klassisk buet skygge og broderet Spiderman detalje samt stort HERO print, der giver et tydeligt superhelteudtryk. Name It Spiderman kasket i navy med broderi og justerbar lukning Kasketten er fremstillet i bomuld og har en behagelig pasform til børn. Den buede skygge hjælper med at skærme øjnene mod solen, mens velcro-lukningen bagpå gør det nemt at justere størrelsen. Spider-Man er en af Marvels mest kendte superhelte. Den unge Peter Parker får sine edderkoppekræfter efter et bid fra en radioaktiv edderkop og bruger sine evner til at beskytte byen mod skurke. Størrelsesguide Kasketten fra Name It fås i tre størrelser, som er baseret på barnets hovedmål. • Størrelse 47/48 passer typisk til børn i alderen ca. 1–1,5 år • Størrelse 49/50 passer typisk til børn i alderen ca. 2–3 år • Størrelse 51/52 passer typisk til børn i alderen ca. 4–5 år For at finde den rigtige størrelse måles barnets hoved med et målebånd rundt om panden – lige over ørerne og øjenbrynene. Materiale: 100% bomuld Lukning: velcro bagpå Detaljer: broderet Spider-Man og HERO print Pasform: justerbar Producentfarve: navy blazer Produktionsland: Kina...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 51-52cm
Artikel nr.: 13254159
EAN: 5715865754221
Varenr.: 5715865754221
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Kasket Moms Spiderman Navy Blazer
139 kr
Til butik
NAME IT Kasket Moms Spiderman Navy Blazer billede

Produktinformation

Giv dit barns outfit et sjovt og praktisk twist med denne stilfulde kasket inspireret af Spider-Man. Kasketten har velcrolukning, broderede detaljer og et blødt gummiprint for komfort og et moderne look. Str.: 80/86 = 47/48 92/98 = 49/50 104/110 =

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Drenge Blå Tæller for 1 Kasketter & Hatte
Farve: 1
Størrelse: 110
EAN: 5715865754221
Varenr.: 13254159-4965975-110
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Kasket - NmmMoms - Navy Blazer/Spider Man
139,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Kasket Navy Med Spiderman Motiv - Str. 51-52cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Kasket Navy Med Spiderman Motiv - Str. 51-52cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK97,97 kr146,97 krKøb
2Smartkidz.dk139 kr139 krKøb
3Kids-world.dk139,95 kr139,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Kasket Navy Med Spiderman Motiv - Str. 51-52cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Kasket Navy Med Spiderman Motiv - Str. 51-52cm i 74 dage. Laveste pris i perioden er 97,97 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 139,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 125 kr.

Den nuværende pris på 97,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Name It Kasket Navy Med Spiderman Motiv - Str. 51-52cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Name It Kasket Navy Med Spiderman Motiv - Str. 51-52cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202697,97 kr13,99 kr (12%)
17. maj 2026111,96 kr7 kr (6%)
3. maj 2026118,96 kr7 kr (6%)
29. apr. 2026111,96 kr27,04 kr (19%)
28. apr. 2026139 kr
27. apr. 2026139,95 kr27,99 kr (25%)
17. apr. 2026111,96 kr7 kr (6%)
15. apr. 2026118,96 kr20,04 kr (14%)
14. apr. 2026139 kr20,04 kr (17%)
13. apr. 2026118,96 kr20,04 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret