Gå til hovedindhold

Name It Jeans Light Blue Denim Med Snøre Og Løs Pasform - Str. 3y 98cm

Name ItName ItEAN: 5715873439912
Pris fra 174,97 krtil 249,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 74,98 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Jeans Light Blue Denim Med Snøre Og Løs Pasform - Str. 3y 98cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 174.97 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Jeans Light Blue Denim Med Snøre Og Løs Pasform - Str. 3y 98cm
-30%174,97 kr
Før 249,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Jeans Light Blue Denim Med Snøre Og Løs Pasform - Str. 3y 98cm billede

Produktinformation

Jeans i blå nuance (Light Blue Denim) fra Name It med løs pasform og justerbar talje. Denimbukserne er fremstillet i 100% bomuld (økologisk), hvilket giver en blød og fleksibel kvalitet. Elastik i taljen og snøre gør det nemt at tilpasse pasformen, mens materialet føles behageligt mod huden og giver god bevægelsesfrihed. Designet har et afslappet udtryk med let slidte detaljer og rummelig pasform. Bukserne har både for- og baglommer samt justerbar talje med knap indvendigt. Name It jeans i blå nuance med løs pasform og snøre Loose pasform Elastik i taljen med snøre Justerbar talje indvendigt Forlommer og baglommer Materiale: 100% bomuld (økologisk) Maskinevask: ja Produceret i: China Producentfarve: Light Blue Denim...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 3y 98cm
Artikel nr.: 13253950
EAN: 5715873439912
Varenr.: 5715873439912
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Barrel Jeans Ben Light Blue Denim
249 kr
Til butik
NAME IT Barrel Jeans Ben Light Blue Denim billede

Produktinformation

Cool denim jeans i slidstærk kvalitet med et moderne og afslappet look. De har snørelukning, for- og baglommer samt justerbar talje for en god pasform. Den kraftige vask med markant slid giver et trendy udtryk, mens jogger fit sikrer komfort og bevægelses...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Drenge Blå Jeans Tæller for 2
Farve: 2
Størrelse: 98
EAN: 5715873439912
Varenr.: 13253950-4963029-98
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Jeans - NmmBen - Barrel - Light Blue Denim
249,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Jeans Light Blue Denim Med Snøre Og Løs Pasform - Str. 3y 98cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Jeans Light Blue Denim Med Snøre Og Løs Pasform - Str. 3y 98cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK174,97 kr223,97 krKøb
2Smartkidz.dk249 kr249 krKøb
3Kids-world.dk249,95 kr249,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Jeans Light Blue Denim Med Snøre Og Løs Pasform - Str. 3y 98cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Jeans Light Blue Denim Med Snøre Og Løs Pasform - Str. 3y 98cm i 66 dage. Laveste pris i perioden er 174,97 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 249,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 224 kr.

Den nuværende pris på 174,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Name It Jeans Light Blue Denim Med Snøre Og Løs Pasform - Str. 3y 98cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Name It Jeans Light Blue Denim Med Snøre Og Løs Pasform - Str. 3y 98cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026174,97 kr24,99 kr (12%)
17. maj 2026199,96 kr12,5 kr (6%)
3. maj 2026212,46 kr12,5 kr (6%)
29. apr. 2026199,96 kr49,04 kr (20%)
28. apr. 2026249 kr
27. apr. 2026249,95 kr49,99 kr (25%)
17. apr. 2026199,96 kr12,5 kr (6%)
15. apr. 2026212,46 kr36,54 kr (15%)
14. apr. 2026249 kr36,54 kr (17%)
13. apr. 2026212,46 kr36,54 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret