Gå til hovedindhold

Name It Hipsters Turtledove Med Blomsterprint (3-pak) - Str. 7-8y 122/128cm

Name ItName ItEAN: 5715728785744
Pris fra 89,96 krtil 119,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 29,99 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Hipsters Turtledove Med Blomsterprint (3-pak) - Str. 7-8y 122/128cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 89.96 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Hipsters Turtledove Med Blomsterprint (3-pak) - Str. 7-8y 122/128cm
-25%89,96 kr
Før 119,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Hipsters Turtledove Med Blomsterprint (3-pak) - Str.    7-8y 122/128cm billede

Produktinformation

Hipsters i råhvid, rosa og lyserød nuance (Turtledove w/ Pale Lilac + Mellow Rose) fra Name It i 3-pak med blomsterprint og ensfarvede varianter. Fremstillet i en blød og strækbar kvalitet med 95% bomuld og 5% elastan, som giver en behagelig pasform og god bevægelsesfrihed hele dagen. Elastik i taljen sikrer, at de sidder godt uden at stramme. Sættet indeholder én model med små blomster og to ensfarvede varianter. Den enkle pasform gør dem velegnede som basisundertøj. Name It underbukser i råhvid og rosa nuance med blomsterprint 3-pak 3-pak med varieret design Elastik i taljen Blød og strækbar kvalitet 95% bomuld, 5% elastan Maskinevask: ja Producentfarve: Turtledove w/ Pale Lilac + Mellow Rose Produceret i Bangladesh...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 7-8y 122/128cm
Artikel nr.: 13248326
EAN: 5715728785744
Varenr.: 5715728785744
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT 3-Pak Hipster Flower Turtledove
119 kr
Til butik
NAME IT 3-Pak Hipster Flower Turtledove billede

Produktinformation

Denne 3-pak hipsters byder på et par med et fint blomsterprint og to ensfarvede i matchende nuancer. De er fremstillet i blød jersey med stræk, som sikrer en let og behagelig pasform med god bevægelsesfrihed til hverdagsbrug. Farve: Turtledove w/ Pale...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Piger Undertøj Rosa Tæller for 1
Farve: 1
Størrelse: 122
EAN: 5715728785744
Varenr.: 13248326-4871385-122
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Hipsters - Noos - NkfHipster - 3-pak - Turtledove/ Pale
119,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Hipsters Turtledove Med Blomsterprint (3-pak) - Str. 7-8y 122/128cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Hipsters Turtledove Med Blomsterprint (3-pak) - Str. 7-8y 122/128cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK89,96 kr138,96 krKøb
2Smartkidz.dk119 kr119 krKøb
3Kids-world.dk119,95 kr119,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Hipsters Turtledove Med Blomsterprint (3-pak) - Str. 7-8y 122/128cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Hipsters Turtledove Med Blomsterprint (3-pak) - Str. 7-8y 122/128cm i 97 dage. Laveste pris i perioden er 89,96 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 119,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 103 kr.

Den nuværende pris på 89,96 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 25% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Name It Hipsters Turtledove Med Blomsterprint (3-pak) - Str. 7-8y 122/128cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Name It Hipsters Turtledove Med Blomsterprint (3-pak) - Str. 7-8y 122/128cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202689,96 kr6 kr (6%)
17. maj 202695,96 kr23,99 kr (20%)
7. maj 2026119,95 kr23,99 kr (25%)
29. apr. 202695,96 kr23,99 kr (20%)
17. mar. 2026119,95 kr23,99 kr (25%)
27. feb. 202695,96 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret