Gå til hovedindhold

Name It Hipsters Strawberry Moon Med Elastik i Taljen 2-pak - Str. 7-8y 122/128cm

Name ItName ItEAN: 5715833545493
Pris fra 67,46 krtil 89,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 22,49 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Hipsters Strawberry Moon Med Elastik i Taljen 2-pak - Str. 7-8y 122/128cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 67.46 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Hipsters Strawberry Moon Med Elastik i Taljen 2-pak - Str. 7-8y 122/128cm
-25%67,46 kr
Før 89,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Hipsters Strawberry Moon Med Elastik i Taljen 2-pak - Str.    7-8y 122/128cm billede

Produktinformation

Hipsters i lyserød nuance fra Name It. Sættet indeholder to par i forskellige pink nuancer med glimmer i elastikken i taljen. Underbukserne er lavet i blød jersey med bomuld og elastan, som giver en let og fleksibel kvalitet. Materialet føles behageligt mod huden og giver god bevægelsesfrihed. Designet har almindelig pasform med elastik i taljen. Den bløde elastik sikrer en god pasform uden at stramme. Name It hipsters i lyserød 2-pak med elastik i taljen 2-pak med to forskellige farver Elastik i taljen med glimmer Almindelig pasform 95% bomuld, 5% elastan Maskinevask: ja Produceret i Bangladesh Producentfarve: Strawberry Moon w/ Pirouette...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 7-8y 122/128cm
Artikel nr.: 13208829-strawberrymoon
EAN: 5715833545493
Varenr.: 5715833545493
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT 2-Pak Hipster Strawberry Moon
89 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Hipsters - NkfHipster - 2-pak - Strawberry Moon/Pirouet
89,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Hipsters Strawberry Moon Med Elastik i Taljen 2-pak - Str. 7-8y 122/128cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Hipsters Strawberry Moon Med Elastik i Taljen 2-pak - Str. 7-8y 122/128cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK67,46 kr116,46 krKøb
2Smartkidz.dk89 kr89 krKøb
3Kids-world.dk89,95 kr89,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Hipsters Strawberry Moon Med Elastik i Taljen 2-pak - Str. 7-8y 122/128cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Hipsters Strawberry Moon Med Elastik i Taljen 2-pak - Str. 7-8y 122/128cm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 67,46 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 89,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 86 kr.

Den nuværende pris på 67,46 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Name It Hipsters Strawberry Moon Med Elastik i Taljen 2-pak - Str. 7-8y 122/128cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Name It Hipsters Strawberry Moon Med Elastik i Taljen 2-pak - Str. 7-8y 122/128cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202667,46 kr4,5 kr (6%)
17. maj 202671,96 kr4,5 kr (6%)
5. maj 202676,46 kr4,5 kr (6%)
29. apr. 202671,96 kr17,04 kr (19%)
14. apr. 202689 kr
13. apr. 202689,95 kr
11. apr. 202689 kr
10. apr. 202689,95 kr
4. mar. 202689 kr17,04 kr (24%)
2. mar. 202671,96 kr17,04 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret