Gå til hovedindhold

Name It Heldragt Peyote Melange Med Bamseprint - Str. 9m 74cm

Name ItHeldragter u. fodEAN: 5715865651735
Pris fra 107,4 krtil 179,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 72,55 kr (40% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Heldragt Peyote Melange Med Bamseprint - Str. 9m 74cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 107.4 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Heldragt Denkab Peyote Melange
-40%107,4 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
NAME IT Heldragt Denkab Peyote Melange billede

Produktinformation

Denne søde ribstrikkede heldragt fra Name It er designet med fokus på komfort, bevægelsesfrihed og et tidløst look. Det bløde, elastiske materiale føles behageligt mod barnets hud, mens praktiske trykknapper gør påklædning og bleskift nemt. Det gennemgåen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Drenge Heldragter Beige
Størrelse: 74
EAN: 5715865651735
Varenr.: 13253578-4958234-74
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Heldragt Peyote Melange Med Bamseprint - Str. 9m 74cm
-30%125,97 kr
Før 179,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Heldragt Peyote Melange Med Bamseprint - Str. 9m 74cm billede

Produktinformation

Heldragt i beige nuance (Peyote Melange) fra Name It med fint bamseprint. Heldragten er fremstillet i 57% bomuld (økologisk), 38% modal TENCEL™ og 5% elastan. Ribkvaliteten giver en blød og fleksibel struktur med god elasticitet, så dragten følger barnets bevægelser og føles behagelig mod huden. Modellen har lange ærmer og ben samt gennemgående trykknapper foran og i bunden, som gør den nem at tage af og på. Det dekorative print med små bamser tilfører et sødt og nedtonet præg. Name It heldragt i beige nuance med bamseprint 57% Bomuld (økologisk) 38% Modal TENCEL™ 5% Elastan Ribkvalitet med stræk Bamseprint over hele overfladen Trykknapper foran og i bunden Maskinevask: ja Producentfarve: Peyote Melange...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 9m 74cm
Artikel nr.: 13253578
EAN: 5715865651735
Varenr.: 5715865651735
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Denkab Heldragt - Peyote Melange - 74
-30%125,97 kr
Før 179,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Denkab Heldragt - Peyote Melange - 74 billede

Produktinformation

Sød heldragt fra NAME IT i farven Peyote Melange. Lavet af blød økologisk bomuld, modal og elastan, som giver ekstra komfort og bevægelsesfrihed. Perfekt til både leg og lur! 57% økologisk bomuld, 38% modal, 5% elastanBlødt og strækbart materialeSødt printNemme trykknapperMaskinvask 30 °CEt trygt og behageligt valg til de mindste.

Produktspecifikationer

Mærke: NAME IT
Kategori: 5411
Størrelse: 74
EAN: 5715865651735
Varenr.: c6cd3dad-6d47-4ce4-abdf-a5a159899043
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Denkab Heldragt - Peyote Melange - 74
-30%125,97 kr
Før 179,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Heldragt - Rib - NbmDenkab - Peyote Melange
179,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Heldragt Peyote Melange Med Bamseprint - Str. 9m 74cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Heldragt Peyote Melange Med Bamseprint - Str. 9m 74cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Smartkidz.dk107,4 kr107,4 krKøb
2MilkyWalk DK125,97 kr174,97 krKøb
3Pixizoo DK125,97 kr125,97 krKøb
4BabySam DK125,97 kr125,97 krKøb
5Kids-world.dk179,95 kr179,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Heldragt Peyote Melange Med Bamseprint - Str. 9m 74cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Heldragt Peyote Melange Med Bamseprint - Str. 9m 74cm i 113 dage. Laveste pris i perioden er 107,4 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 179,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 159 kr.

Den nuværende pris på 107,4 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 30% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Name It Heldragt Peyote Melange Med Bamseprint - Str. 9m 74cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Name It Heldragt Peyote Melange Med Bamseprint - Str. 9m 74cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026107,4 kr36,56 kr (25%)
17. maj 2026143,96 kr9 kr (6%)
6. maj 2026152,96 kr9 kr (6%)
29. apr. 2026143,96 kr35,04 kr (20%)
28. apr. 2026179 kr
27. apr. 2026179,95 kr35,99 kr (25%)
20. apr. 2026143,96 kr9 kr (7%)
7. apr. 2026134,96 kr18 kr (12%)
1. apr. 2026152,96 kr26,04 kr (15%)
24. mar. 2026179 kr35,04 kr (24%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret