Gå til hovedindhold

Name It Heirloom Lilac Gabby's Dollhouse Badedragt - Str. 18-24m 86/92cm

Name ItBadetøjEAN: 5715504487893
Pris fra 99,98 krtil 199 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 99,02 kr (50% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Heirloom Lilac Gabby's Dollhouse Badedragt - Str. 18-24m 86/92cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 99.98 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Badedragt - NmfMedina Gabby - Heirloom Lilac
-50%99,98 kr
Før 199,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Badedragt - NmfMedina Gabby - Heirloom Lilac billede

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It Badetøj
Farve: Lilla
Størrelse: 86-92
EAN: 5715504487893
Varenr.: 348253-5125693
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Heirloom Lilac Gabby's Dollhouse Badedragt - Str. 18-24m 86/92cm
-20%159,96 kr
Før 199,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Heirloom Lilac Gabby's Dollhouse Badedragt - Str.        18-24m 86/92cm billede

Produktinformation

Badedragt i farven heirloom lilac med print af Gabbys dukkehus fra Name It. Gabby's Dollhouse er en amerikansk live-action/animated/interaktiv børneserie skabt af Traci Paige Johnson og Jennifer Twomey til Netflix. Med Gabbys magiske katteører og en særlig dukkehuslevering, pakker hun en historie ud, der fører børnehavebørn på eventyr fra rum til rum med miniatureverdener, uimodståelige kattekarakterer og dejlige eventyr. Det er den ultimative opfyldelse af dukkehusønsker, hvor man krymper ned og leger inde i sin egen fantastiske verden.

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 18-24m 86/92cm
Artikel nr.: 13226924
EAN: 5715504487893
Varenr.: 5715504487893
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Gabby Badedragt Medina Heirloom Lilac
199 kr
Til butik
NAME IT Gabby Badedragt Medina Heirloom Lilac billede

Produktinformation

Mega fin badedragt fra name it med et sødt gabby cat print foran på maven. Den har fine flæser på stropperne som krydser på ryggen. OBS badedragten er i dobbeltstørrelse: 74/80, 86/92, 98/104, 110/116, 122/128. 80% polyamid, 20% elastan. Vaskes ved

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Piger Badetøj Lilla Tæller for 2
Farve: 2
Størrelse: 86
EAN: 5715504487893
Varenr.: 13226924-4422431-86

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Heirloom Lilac Gabby's Dollhouse Badedragt - Str. 18-24m 86/92cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Heirloom Lilac Gabby's Dollhouse Badedragt - Str. 18-24m 86/92cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kids-world.dk99,98 kr99,98 krKøb
2MilkyWalk DK159,96 kr208,96 krKøb
3Smartkidz.dk199 kr199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Heirloom Lilac Gabby's Dollhouse Badedragt - Str. 18-24m 86/92cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Heirloom Lilac Gabby's Dollhouse Badedragt - Str. 18-24m 86/92cm i 181 dage. Laveste pris i perioden er 99,98 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 199,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 138 kr.

Den nuværende pris på 99,98 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 37% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Name It Heirloom Lilac Gabby's Dollhouse Badedragt - Str. 18-24m 86/92cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Name It Heirloom Lilac Gabby's Dollhouse Badedragt - Str. 18-24m 86/92cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202699,98 kr29,99 kr (23%)
25. maj 2026129,97 kr29,99 kr (19%)
24. maj 2026159,96 kr29,99 kr (23%)
18. maj 2026129,97 kr29,99 kr (19%)
17. maj 2026159,96 kr29,99 kr (23%)
28. apr. 2026129,97 kr69,98 kr (35%)
27. apr. 2026199,95 kr39,99 kr (25%)
25. apr. 2026159,96 kr29,99 kr (23%)
11. apr. 2026129,97 kr20 kr (18%)
9. apr. 2026109,97 kr89,03 kr (45%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret