Gå til hovedindhold

Name It Flyverdragt Pure Cashmere Med Blomsterprint Og Aftagelig Hætte - Str. 2y 92cm

Pris fra 449,4 krtil 749,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 300,55 kr (40% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Flyverdragt Pure Cashmere Med Blomsterprint Og Aftagelig Hætte - Str. 2y 92cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 449.4 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Flyverdragt Snow10 Pure Cashmere Mellow Flower
-40%449,4 kr
Før 749 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
NAME IT Flyverdragt Snow10 Pure Cashmere Mellow Flower billede

Produktinformation

Fantastisk flyverdragt fra Name It i en SUPER høj kvalitet med et smukt print af blomster over det hele. Du får utroligt meget flyverdragt for pengene her! Vandsøjletryk: 10.000 mm. Åndbarhed: 4.000g/m2/24h. Heltapede sømme. Isoleret siddeflade bagp

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Piger Beige Flyverdragter
Størrelse: 92
EAN: 5715676590445
Varenr.: 13230586-4743502-92
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Flyverdragt Pure Cashmere Med Blomsterprint Og Aftagelig Hætte - Str. 2y 92cm
-25%562,46 kr
Før 749,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Flyverdragt Pure Cashmere Med Blomsterprint Og Aftagelig Hætte - Str. 2y 92cm billede

Produktinformation

Flyverdragt i sandfarvet nuance (pure cashmere) med blomsterprint fra Name It. Dragten er foret med blødt fleece i kroppen for ekstra varme og har isolering, som gør den velegnet til kolde dage. Vandtæt, åndbar og vindtæt konstruktion med tapede sømme sikrer optimal beskyttelse mod vejr og vind. Beige flyverdragt med blomsterprint, aftagelig hætte og funktionelle detaljer Flyverdragten har aftagelig hætte med syntetisk pelskant, elastik i taljen og ved håndleddene for bedre pasform samt lynlåslukning med beskyttelse, så huden ikke klemmes. Foran er der praktiske lommer med trykknapper, og benene har elastiske åbninger samt aftagelige og justerbare gummistropper under fødderne. Teknisk materiale med høj ydeevne Fremstillet i funktionelt overtøjsmateriale med BIONIC-FINISH® ECO-belægning, som er fri for skadelige fluorstoffer (PFAS). Overfladen er smudsafvisende og nem at holde ren. Materialet har en vandtæthed på 10.000 mm, åndbarhed på 4000 g/m2/24t og slidstyrke på 50.000 Martindale. Praktiske funktioner og materialevalg Ydermateriale: 100% polyester (genanvendt) Polstring: 100% polyester (genanvendt) For: 100% polyester Fleecefor i kroppen Vandtæthed: 10.000 mm Åndbarhed: 4000 g/m2/24t Slidstyrke: 50.000 Martindale Vindtæt med fuldt tapede sømme Aftagelig syntetisk pelskant Elastisk talje og manchetter Maskinevask: Ja Producentfarve: Pure Cashmere-Mellow Flower Produceret i Kina...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 2y 92cm
Artikel nr.: 13230586
EAN: 5715676590445
Varenr.: 5715676590445
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Snow10 flyverdragt - Pure Cashmere - 92
749,95 kr
Til butik
Snow10 flyverdragt - Pure Cashmere - 92 billede

Produktinformation

Snow10 flyverdragt fra NAME IT er perfekt til leg i sneen! Den er lavet i slidstærkt polyester og har et vandsøjletryk på 10.000 mm, så dit barn holder sig tør og varm. Vandtæt og åndbarBehagelig pasformIdeel til vinterens udendørsaktiviteter Gør vinteren sjovere med Snow10 flyverdragt – et sikkert valg til aktive børn!

Produktspecifikationer

Mærke: NAME IT
Kategori: 5425
Størrelse: 92
EAN: 5715676590445
Varenr.: 200552a6-4221-490a-9af5-23d7d574bd45
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Snow10 flyverdragt - Pure Cashmere - 92
749,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Flyverdragt Pure Cashmere Med Blomsterprint Og Aftagelig Hætte - Str. 2y 92cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Flyverdragt Pure Cashmere Med Blomsterprint Og Aftagelig Hætte - Str. 2y 92cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Smartkidz.dk449,4 kr449,4 krKøb
2MilkyWalk DK562,46 kr611,46 krKøb
3Pixizoo DK749,95 kr749,95 krKøb
4BabySam DK749,95 kr749,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Flyverdragt Pure Cashmere Med Blomsterprint Og Aftagelig Hætte - Str. 2y 92cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Flyverdragt Pure Cashmere Med Blomsterprint Og Aftagelig Hætte - Str. 2y 92cm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 374,98 kr (registreret d. 24. januar 2026), højeste er 599,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 485 kr.

Den nuværende pris på 449,4 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Name It Flyverdragt Pure Cashmere Med Blomsterprint Og Aftagelig Hætte - Str. 2y 92cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Name It Flyverdragt Pure Cashmere Med Blomsterprint Og Aftagelig Hætte - Str. 2y 92cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026449,4 kr74,42 kr (20%)
24. jan. 2026374,98 kr74,99 kr (17%)
20. dec. 2025449,97 kr99,98 kr (18%)
6. dec. 2025549,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret