Gå til hovedindhold

Name It Dark Sapphire/ballet Mouse Long Sweatshirt - Str. 2y 92cm

Name ItSkjorter og toppeEAN: 5715672693706
Pris fra 64,98 krtil 129 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 64,02 kr (50% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Dark Sapphire/ballet Mouse Long Sweatshirt - Str. 2y 92cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 64.98 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Sweatshirt - NmfValona - Dark Sapphire/Ballet Mouse
-50%64,98 kr
Før 129,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Sweatshirt - NmfValona - Dark Sapphire/Ballet Mouse billede

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It Sweatshirt
Farve: Blå
Størrelse: 92
EAN: 5715672693706
Varenr.: 377425-5613193
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Dark Sapphire/ballet Mouse Long Sweatshirt - Str. 2y 92cm
-40%77,97 kr
Før 129,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Sweatshirt Valona Dark Sapphire
129 kr
Til butik
NAME IT Sweatshirt Valona Dark Sapphire billede

Produktinformation

Mega fin sweatshirt fra Name it. Blusen er ensfarvet med lille glimmer print af en ballet mus foran. Den er i lækker blød kvalitet og med elastikkanter ved hænderne og maven. 100% bomuld. Vaskes ved 40 grader.

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Piger Blå Tæller for 0,5 Sweatshirts
Farve: 0,5
Størrelse: 92
EAN: 5715672693706
Varenr.: 13238441-4712437new-92

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Dark Sapphire/ballet Mouse Long Sweatshirt - Str. 2y 92cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Dark Sapphire/ballet Mouse Long Sweatshirt - Str. 2y 92cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kids-world.dk64,98 kr64,98 krKøb
2MilkyWalk DK77,97 kr126,97 krKøb
3Smartkidz.dk129 kr129 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Dark Sapphire/ballet Mouse Long Sweatshirt - Str. 2y 92cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Dark Sapphire/ballet Mouse Long Sweatshirt - Str. 2y 92cm i 174 dage. Laveste pris i perioden er 64,98 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 129,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 90 kr.

Den nuværende pris på 64,98 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 37% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Name It Dark Sapphire/ballet Mouse Long Sweatshirt - Str. 2y 92cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Name It Dark Sapphire/ballet Mouse Long Sweatshirt - Str. 2y 92cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202664,98 kr12,99 kr (17%)
25. maj 202677,97 kr25,99 kr (25%)
24. maj 2026103,96 kr19,49 kr (23%)
18. maj 202684,47 kr19,49 kr (19%)
17. maj 2026103,96 kr19,49 kr (23%)
28. apr. 202684,47 kr45,48 kr (35%)
27. apr. 2026129,95 kr25,99 kr (25%)
25. apr. 2026103,96 kr19,49 kr (23%)
11. apr. 202684,47 kr13 kr (18%)
9. apr. 202671,47 kr57,53 kr (45%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret