Gå til hovedindhold

Name It Cardigan Peyote Melange Med Flæsekrave Og Hulmønster - Str. 9m 74cm

Name ItCardigans, veste & trøjerEAN: 5715829653218
Pris fra 107,4 krtil 179,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 72,55 kr (40% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Cardigan Peyote Melange Med Flæsekrave Og Hulmønster - Str. 9m 74cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 107.4 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Strik Cardigan Diame Peyote Melange
-40%107,4 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
NAME IT Strik Cardigan Diame Peyote Melange billede

Produktinformation

Skab et fint og behageligt hverdagslook til dit barn med denne cardigan i blød kvalitet fra Name It. Den har lange ærmer, rund hals og knaplukning, mens de små flæsedetaljer giver et sødt udtryk. En nem cardigan, der passer perfekt til både hverdag og lid...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Piger Beige Cardigans
Størrelse: 74
EAN: 5715829653218
Varenr.: 13253786-4958410-74
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Cardigan Peyote Melange Med Flæsekrave Og Hulmønster - Str. 9m 74cm
-30%125,97 kr
Før 179,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Cardigan Peyote Melange Med Flæsekrave Og Hulmønster - Str. 9m 74cm billede

Produktinformation

Strik cardigan i beige nuance (peyote melange) fra Name It med fine pointelle-detaljer og flæsekrave. Cardiganen er fremstillet i 100% bomuld (økologisk), som føles blød mod huden og giver en let og behagelig kvalitet til hverdagsbrug. Den åbne pointelle-strik skaber et diskret mønster og giver et ekstra feminint udtryk. Modellen har almindelig pasform og lukkes med små blomsterformede knapper foran. Ribkant ved ærmer og bund sikrer en god afslutning, mens den brede flæsekrave giver et dekorativt præg. Name It strik cardigan i beige nuance med flæsekrave 100% Bomuld (økologisk) Pointelle-strik med hulmønster Flæsekrave og ribkanter Maskinevask: ja Produceret i Bangladesh Producentfarve: peyote melange...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 9m 74cm
Artikel nr.: 13253786
EAN: 5715829653218
Varenr.: 5715829653218
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Diame Cardigan - Peyote Melange - 74
-30%125,97 kr
Før 179,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Diame Cardigan - Peyote Melange - 74 billede

Produktinformation

Diame Cardigan fra NAME IT er et skønt valg til de mindste, hvor komfort og stil går hånd i hånd. Cardiganen er strikket i blød, økologisk bomuld, som føles behagelig mod barnets hud. Den fine Peyote Melange farve giver et roligt og klassisk udtryk, der passer til både hverdag og festlige lejligheder. Cardiganen har en sød, ribbet krave, der tilføjer et ekstra pift til designet, og de små, dekorative knapper i trælook gør det nemt at tage den af og på. De diskrete hulmønstre i strikken giver et let og feminint udtryk, mens ribkanter ved ærmer og bund sikrer en god pasform. Cardiganen er ideel som et ekstra lag på kølige dage og kan nemt kombineres med både bukser, kjoler og leggings. NAME IT har fokus på komfort og kvalitet, og med Diame Cardigan får du et stykke tøj, der både er praktisk og pænt – perfekt til aktive børn, der elsker at bevæge sig og udforske verden.Specifikationer:Materiale: 100% økologisk bomuldFarve: Peyote MelangeRibbet krave og kanterDekorative træknapperLangærmetBlød og behagelig kvalitetLet at tage af og påVelegnet til både hverdag og festMaskinvask 30 °C...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NAME IT
Kategori: Cardigans, veste & trøjer
Størrelse: 74
EAN: 5715829653218
Varenr.: 6a3ce2fc-e774-4f6f-a587-90e4776405e4
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name it Cardigan - Strik - NbfDiame - Peyote Melange
179,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Cardigan Peyote Melange Med Flæsekrave Og Hulmønster - Str. 9m 74cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Cardigan Peyote Melange Med Flæsekrave Og Hulmønster - Str. 9m 74cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Smartkidz.dk107,4 kr107,4 krKøb
2MilkyWalk DK125,97 kr174,97 krKøb
3BabySam DK125,97 kr125,97 krKøb
4Kids-world.dk179,95 kr179,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Cardigan Peyote Melange Med Flæsekrave Og Hulmønster - Str. 9m 74cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Cardigan Peyote Melange Med Flæsekrave Og Hulmønster - Str. 9m 74cm i 119 dage. Laveste pris i perioden er 107,4 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 179,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 161 kr.

Den nuværende pris på 107,4 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 30% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Name It Cardigan Peyote Melange Med Flæsekrave Og Hulmønster - Str. 9m 74cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Name It Cardigan Peyote Melange Med Flæsekrave Og Hulmønster - Str. 9m 74cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026107,4 kr36,56 kr (25%)
17. maj 2026143,96 kr9 kr (6%)
6. maj 2026152,96 kr9 kr (6%)
29. apr. 2026143,96 kr35,04 kr (20%)
28. apr. 2026179 kr
27. apr. 2026179,95 kr35,99 kr (25%)
20. apr. 2026143,96 kr9 kr (7%)
7. apr. 2026134,96 kr18 kr (12%)
1. apr. 2026152,96 kr26,04 kr (15%)
24. mar. 2026179 kr35,04 kr (24%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret