Gå til hovedindhold

Name It Bukser Pirouette Med Blomsterbroderi - Str. 3y 98cm

Name ItName ItEAN: 5715865800591
Pris fra 174,97 krtil 249,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 74,98 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Bukser Pirouette Med Blomsterbroderi - Str. 3y 98cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 174.97 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Bukser Pirouette Med Blomsterbroderi - Str. 3y 98cm
-30%174,97 kr
Før 249,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Bukser Pirouette Med Blomsterbroderi - Str. 3y 98cm billede

Produktinformation

Bukser i lyserød nuance (Pirouette) fra Name It med vævet blomsterstruktur i stoffet. Den lette jacquardkvalitet giver et dekorativt udtryk med små blomster i overfladen. Bukserne er fremstillet i 100% bomuld, som giver en let og behagelig kvalitet. Materialet føles blødt mod huden og egner sig til daglig brug. Modellen har elastik i taljen samt justerbar talje indvendigt. Den brede benform giver et luftigt fald og god bevægelsesfrihed. Name It bukser i lyserød nuance med blomsterstruktur Materiale: 100% bomuld Jacquardvævet blomsterstruktur Elastik i taljen Justerbar talje Brede ben Almindelig pasform Maskinevask: ja Produceret i Indien Producentfarve: Pirouette...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 3y 98cm
Artikel nr.: 13253633
EAN: 5715865800591
Varenr.: 5715865800591
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Wide Bukser Detines Pirouette
249 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Bukser - NmfDetines - Pirouette
249,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Bukser Pirouette Med Blomsterbroderi - Str. 3y 98cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Bukser Pirouette Med Blomsterbroderi - Str. 3y 98cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK174,97 kr223,97 krKøb
2Smartkidz.dk249 kr249 krKøb
3Kids-world.dk249,95 kr249,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Bukser Pirouette Med Blomsterbroderi - Str. 3y 98cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Bukser Pirouette Med Blomsterbroderi - Str. 3y 98cm i 93 dage. Laveste pris i perioden er 174,97 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 249,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 219 kr.

Den nuværende pris på 174,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Name It Bukser Pirouette Med Blomsterbroderi - Str. 3y 98cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Name It Bukser Pirouette Med Blomsterbroderi - Str. 3y 98cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026174,97 kr24,99 kr (12%)
17. maj 2026199,96 kr12,5 kr (6%)
6. maj 2026212,46 kr12,5 kr (6%)
29. apr. 2026199,96 kr49,04 kr (20%)
28. apr. 2026249 kr
27. apr. 2026249,95 kr49,99 kr (25%)
17. apr. 2026199,96 kr49,04 kr (20%)
16. apr. 2026249 kr49,04 kr (25%)
8. apr. 2026199,96 kr12,5 kr (6%)
1. apr. 2026212,46 kr36,54 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret