Gå til hovedindhold

Name It Bukser Night Owl Grey Leopard Med Brede Ben - Str. 11y 146cm

Name ItBukserEAN: 5715731496279
Pris fra 223,96 krtil 279,95 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 55,99 kr (20% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 139,5 kr 19. maj

Sammenlign priser på Name It Bukser Night Owl Grey Leopard Med Brede Ben - Str. 11y 146cm og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 223.96 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Bukser Night Owl Grey Leopard Med Brede Ben - Str. 11y 146cm
-20%223,96 kr
Før 279,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Bukser Night Owl Grey Leopard Med Brede Ben - Str. 11y 146cm billede

Produktinformation

Bukser i grå nuance med leopardprint (Night Owl GREY LEOPARD) fra Name It med brede ben og klassisk twillstruktur. Twillkvaliteten har en vævet struktur med diagonalt mønster, som giver et klassisk look. Materialeblandingen med genanvendt bomuld giver en behagelig kvalitet til både skole og hverdagsbrug. Bukserne har almindelig pasform ved hofterne og brede ben med løs silhuet. Modellen er designet med forlommer, baglommer samt lynlås- og knaplukning foran. Name It bukser i grå nuance med leopardprint og brede ben Pasform med brede ben Leopardprint over hele overfladen Twillvævet kvalitet Lynlås- og knaplukning Forlommer og baglommer 80% bomuld, 20% bomuld (genanvendt) Maskinevask: ja Produceret i Kina Producentfarve: Night Owl GREY LEOPARD...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 11y 146cm
Artikel nr.: 13241505-night-owl-grey-leopard
EAN: 5715731496279
Varenr.: 5715731496279
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Jeans - NkfRose - Noos - Night Owl/GREY LEOPARD
279,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Bukser Night Owl Grey Leopard Med Brede Ben - Str. 11y 146cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Bukser Night Owl Grey Leopard Med Brede Ben - Str. 11y 146cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK223,96 kr272,96 krKøb
2Kids-world.dk279,95 kr279,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Bukser Night Owl Grey Leopard Med Brede Ben - Str. 11y 146cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Bukser Night Owl Grey Leopard Med Brede Ben - Str. 11y 146cm i 181 dage. Laveste pris i perioden er 139,5 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 279,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 249 kr.

Den nuværende pris på 223,96 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Name It Bukser Night Owl Grey Leopard Med Brede Ben - Str. 11y 146cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Name It Bukser Night Owl Grey Leopard Med Brede Ben - Str. 11y 146cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026223,96 kr84,46 kr (61%)
19. maj 2026139,5 kr139,5 kr (50%)
6. maj 2026279 kr55,04 kr (25%)
29. apr. 2026223,96 kr55,04 kr (20%)
11. apr. 2026279 kr
10. apr. 2026279,95 kr
4. mar. 2026279 kr55,04 kr (25%)
28. feb. 2026223,96 kr55,04 kr (20%)
11. feb. 2026279 kr83,7 kr (43%)
16. jan. 2026195,3 kr83,7 kr (30%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret