Gå til hovedindhold

Name It Bukser Kentucky Blue Med Tern Og Justerbar Elastik - Str. 6y 116cm

Name ItBukserEAN: 5715828034315
Pris fra 84,5 krtil 101,97 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 17,47 kr (17% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Bukser Kentucky Blue Med Tern Og Justerbar Elastik - Str. 6y 116cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 84.5 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Bukser Rikka Kentucky Blue
-50%84,5 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
NAME IT Bukser Rikka Kentucky Blue billede

Produktinformation

Meget søde bukser fra name it. De er i en meget lækker blød kvalitet, Bukserne kan justeres i størrelsen indvendig. 100% bomuld Vaskes efter anvisningen

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Piger Blå Bukser
EAN: 5715828034315
Varenr.: 13249387-4874071
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Bukser - NkfRikka - Kentucky Blue
-50%84,98 kr
Før 169,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Bukser Kentucky Blue Med Tern Og Justerbar Elastik - Str. 6y 116cm
-40%101,97 kr
Før 169,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Bukser Kentucky Blue Med Tern Og Justerbar Elastik - Str. 6y 116cm billede

Produktinformation

Ternede bukser i lyseblå (kentucky blue) og hvide nuancer fra Name It. Bukserne har en almindelig pasform med elastik i taljen, justerbar knaphulselastik og fast bindesnor. Fremstillet i blød, vævet bomuld med klassisk ternet mønster, der giver et hyggeligt udtryk. Ideelle som pyjamasbukser eller afslappede hyggebukser – bløde, komfortable og med justerbar talje for den bedste pasform. Name It bukser i lyseblå med tern og justerbar elastik Klassisk ternet mønster Elastik i taljen med justerbar knaphulselastik Fast bindesnor foran Blød vævet bomuld Materiale: 100% bomuld Maskinevask: ja Producentfarve: Kentucky Blue Produceret i Kina...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 6y 116cm
Artikel nr.: 13249387
EAN: 5715828034315
Varenr.: 5715828034315

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Bukser Kentucky Blue Med Tern Og Justerbar Elastik - Str. 6y 116cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Bukser Kentucky Blue Med Tern Og Justerbar Elastik - Str. 6y 116cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Smartkidz.dk84,5 kr84,5 krKøb
2Kids-world.dk84,98 kr84,98 krKøb
3MilkyWalk DK101,97 kr150,97 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Bukser Kentucky Blue Med Tern Og Justerbar Elastik - Str. 6y 116cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Bukser Kentucky Blue Med Tern Og Justerbar Elastik - Str. 6y 116cm i 180 dage. Laveste pris i perioden er 84,5 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 169,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 122 kr.

Den nuværende pris på 84,5 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 38% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Name It Bukser Kentucky Blue Med Tern Og Justerbar Elastik - Str. 6y 116cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Name It Bukser Kentucky Blue Med Tern Og Justerbar Elastik - Str. 6y 116cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 202684,5 kr25,97 kr (24%)
18. maj 2026110,47 kr25,49 kr (19%)
17. maj 2026135,96 kr25,49 kr (23%)
28. apr. 2026110,47 kr59,48 kr (35%)
27. apr. 2026169,95 kr33,99 kr (25%)
25. apr. 2026135,96 kr25,49 kr (23%)
11. apr. 2026110,47 kr17 kr (18%)
9. apr. 202693,47 kr75,53 kr (45%)
8. apr. 2026169 kr75,53 kr (81%)
3. apr. 202693,47 kr42,49 kr (31%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret