Gå til hovedindhold

Name It Bukser Copper Med Pailletter Og Elastik i Taljen - Str. 11y 146cm

Name ItBukserEAN: 5715827210727
Pris fra 164,98 krtil 329 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 164,02 kr (50% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Bukser Copper Med Pailletter Og Elastik i Taljen - Str. 11y 146cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 164.98 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Bukser - NkfRunica - Copper m. Palietter
-50%164,98 kr
Før 329,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Bukser - NkfRunica - Copper m. Palietter billede

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It Bukser - Bomuld
Størrelse: 146
EAN: 5715827210727
Varenr.: 415124-6258980
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Bukser Copper Med Pailletter Og Elastik i Taljen - Str. 11y 146cm
-40%197,97 kr
Før 329,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Bukser Copper Med Pailletter Og Elastik i Taljen - Str. 11y 146cm billede

Produktinformation

Festlige bukser i brun/kobber (copper) nuance fra Name It. Bukserne har et vævet ydre dækket af glimtende pailletter og en blød foring, der gør dem behagelige at have på. Den elastiske talje med justerbar knaphulselastik sikrer en god pasform. En skinnende og elegant style, der er perfekt til festlige lejligheder – kombiner med en enkel top eller skjorte for et gennemført look. Name It bukser med brune/kobber pailletter Elastik i taljen med justerbar knaphulselastik Pailletstof med blød foring Lige ben Materialer: 100% polyester (genanvendt) Maskinevask: ja Producentfarve: Copper Produceret i Kina...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 11y 146cm
Artikel nr.: 13238223
EAN: 5715827210727
Varenr.: 5715827210727
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Paillet Wide Bukser Runica Copper Black
329 kr
Til butik
NAME IT Paillet Wide Bukser Runica Copper Black billede

Produktinformation

Smukkeste glimmer bukser fra name it. Bukserne er med brede ben og elastik i livet samt størrelsen kan justeres indvendig. De er pyntet med pailletter der skinner og glimter så fint. 100% polyester. Vaskes efter anvisningen.

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Piger Guld Tæller for 3 Bukser
Farve: 3
EAN: 5715827210727
Varenr.: 13238223-4883510

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Bukser Copper Med Pailletter Og Elastik i Taljen - Str. 11y 146cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Bukser Copper Med Pailletter Og Elastik i Taljen - Str. 11y 146cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kids-world.dk164,98 kr164,98 krKøb
2MilkyWalk DK197,97 kr246,97 krKøb
3Smartkidz.dk329 kr329 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Bukser Copper Med Pailletter Og Elastik i Taljen - Str. 11y 146cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Bukser Copper Med Pailletter Og Elastik i Taljen - Str. 11y 146cm i 181 dage. Laveste pris i perioden er 164,98 kr (registreret d. 2. februar 2026), højeste er 329,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 237 kr.

Den nuværende pris på 164,98 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 37% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Name It Bukser Copper Med Pailletter Og Elastik i Taljen - Str. 11y 146cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Name It Bukser Copper Med Pailletter Og Elastik i Taljen - Str. 11y 146cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026164,98 kr32,99 kr (17%)
25. maj 2026197,97 kr65,99 kr (25%)
24. maj 2026263,96 kr49,49 kr (23%)
18. maj 2026214,47 kr49,49 kr (19%)
17. maj 2026263,96 kr49,49 kr (23%)
28. apr. 2026214,47 kr115,48 kr (35%)
27. apr. 2026329,95 kr65,99 kr (25%)
25. apr. 2026263,96 kr49,49 kr (23%)
11. apr. 2026214,47 kr33 kr (18%)
9. apr. 2026181,47 kr147,53 kr (45%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret