Gå til hovedindhold

Name It Boxershorts 3-pak Dark Grey Melange/dark Sapphire Med Print - Str. 1.5y 86cm

Name ItUndertøj og sokkerEAN: 5715728263228
Pris fra 89,96 krtil 119,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 29,99 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Boxershorts 3-pak Dark Grey Melange/dark Sapphire Med Print - Str. 1.5y 86cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 89.96 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Boxershorts 3-pak Dark Grey Melange/dark Sapphire Med Print - Str. 1.5y 86cm
-25%89,96 kr
Før 119,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Boxershorts 3-pak Dark Grey Melange/dark Sapphire Med Print - Str. 1.5y 86cm billede

Produktinformation

3-pak boxershorts i grå og mørkeblå nuancer fra Name It. Sættet består af to grå med print og én ensfarvet mørkeblå. Boxershortsene er lavet i blød, økologisk bomuld med stræk for maksimal komfort og bevægelsesfrihed. Et praktisk sæt til hverdag, der kombinerer komfort, kvalitet og et sejt design. Name It boxershorts i grå og mørkeblå nuancer med print 3-pak boxershorts To med print, én ensfarvet Elastik i taljen 70% bomuld (økologisk), 25% viskose, 5% elastan Blød og strækbar jersey Maskinevask: ja Produceret i Bangladesh...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 1.5y 86cm
Artikel nr.: 13248825-darkgreymelange
EAN: 5715728263228
Varenr.: 5715728263228
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT 3-Pak Boxershorts Dark Grey Mel
119 kr
Til butik
NAME IT 3-Pak Boxershorts Dark Grey Mel billede

Produktinformation

Disse bløde boxershorts kommer i en praktisk 3-pak, hvoraf det ene par har et sejt allover-print med kranier. Fremstillet i let og strækbart jerseystof med en blød overflade, sikrer de god bevægelsesfrihed og komfort til hverdagsbrug. Pakken indeholder og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Drenge Undertøj Grå Tæller for 1
Farve: 1
Størrelse: 86
EAN: 5715728263228
Varenr.: 13248825-4867061-86
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name it Boxershorts - Noos - NmmTights - 3-Pak - Mørkegråmeleret
119,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Boxershorts 3-pak Dark Grey Melange/dark Sapphire Med Print - Str. 1.5y 86cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Boxershorts 3-pak Dark Grey Melange/dark Sapphire Med Print - Str. 1.5y 86cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK89,96 kr138,96 krKøb
2Smartkidz.dk119 kr119 krKøb
3Kids-world.dk119,95 kr119,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Boxershorts 3-pak Dark Grey Melange/dark Sapphire Med Print - Str. 1.5y 86cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Boxershorts 3-pak Dark Grey Melange/dark Sapphire Med Print - Str. 1.5y 86cm i 181 dage. Laveste pris i perioden er 71,97 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 119,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 103 kr.

Den nuværende pris på 89,96 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Name It Boxershorts 3-pak Dark Grey Melange/dark Sapphire Med Print - Str. 1.5y 86cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Name It Boxershorts 3-pak Dark Grey Melange/dark Sapphire Med Print - Str. 1.5y 86cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202689,96 kr6 kr (6%)
17. maj 202695,96 kr6 kr (6%)
6. maj 2026101,96 kr6 kr (6%)
29. apr. 202695,96 kr23,99 kr (20%)
27. apr. 2026119,95 kr23,99 kr (25%)
17. apr. 202695,96 kr6 kr (6%)
15. apr. 2026101,96 kr17,99 kr (15%)
14. apr. 2026119,95 kr17,99 kr (18%)
13. apr. 2026101,96 kr17,99 kr (15%)
8. apr. 2026119,95 kr23,99 kr (25%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret