Gå til hovedindhold

Name It Body Navy Blazer Med Knaplukning - Str. 9m 74cm

Name ItName ItEAN: 5715829626687
Pris fra 97,97 krtil 139,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 41,98 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Body Navy Blazer Med Knaplukning - Str. 9m 74cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 97.97 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Body Navy Blazer Med Knaplukning - Str. 9m 74cm
-30%97,97 kr
Før 139,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Body Navy Blazer Med Knaplukning - Str. 9m 74cm billede

Produktinformation

Body i mørkeblå nuance (Navy Blazer) fra Name It med ribstruktur og klassisk knaplukning foran. Bodyen er fremstillet i 65% bomuld (økologisk), 30% viskose LENZING™ECOVERO™ og 5% elastan. Den bløde ribkvalitet har god elasticitet og former sig behageligt efter kroppen, så barnet kan bevæge sig frit. Modellen har rund hals, lange ærmer og tre dekorative knapper foran. I bunden lukkes den med trykknapper, som gør bleskift nemt. En lille badge ved ærmet giver en diskret detalje. Name It body i mørkeblå nuance med rib og knapper 65% Bomuld (økologisk) 30% Viskose LENZING™ECOVERO™ 5% Elastan Ribkvalitet med stræk Knaplukning foran Trykknapper i bunden Maskinevask: ja Producentfarve: Navy Blazer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 9m 74cm
Artikel nr.: 13253587
EAN: 5715829626687
Varenr.: 5715829626687
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Body Derry Navy Blazer
139 kr
Til butik
NAME IT Body Derry Navy Blazer billede

Produktinformation

Opdater dit barns garderobe med den blødeste og praktiske body fra Name It. Den har rund hals, lange ærmer, knapper foran ved brystet og mellem benene samt et lille badge som sød detalje. Perfekt til brug hele året. 65% Økologisk Bomuld, 30% Viskose LE...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Drenge Bodyer Blå Bodyer (lange ærmer) Tæller for 1
Farve: 1
Størrelse: 74
EAN: 5715829626687
Varenr.: 13253587-4958271new-74
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Body l/æ - Rib - NbmDerry - Navy Blazer
139,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Body Navy Blazer Med Knaplukning - Str. 9m 74cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Body Navy Blazer Med Knaplukning - Str. 9m 74cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK97,97 kr146,97 krKøb
2Smartkidz.dk139 kr139 krKøb
3Kids-world.dk139,95 kr139,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Body Navy Blazer Med Knaplukning - Str. 9m 74cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Body Navy Blazer Med Knaplukning - Str. 9m 74cm i 117 dage. Laveste pris i perioden er 97,97 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 139,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 127 kr.

Den nuværende pris på 97,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Name It Body Navy Blazer Med Knaplukning - Str. 9m 74cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Name It Body Navy Blazer Med Knaplukning - Str. 9m 74cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202697,97 kr13,99 kr (12%)
17. maj 2026111,96 kr7 kr (6%)
3. maj 2026118,96 kr7 kr (6%)
29. apr. 2026111,96 kr27,04 kr (19%)
28. apr. 2026139 kr
27. apr. 2026139,95 kr27,99 kr (25%)
17. apr. 2026111,96 kr27,04 kr (19%)
16. apr. 2026139 kr34,04 kr (32%)
3. apr. 2026104,96 kr14 kr (12%)
2. apr. 2026118,96 kr14 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret