Gå til hovedindhold

Name It Body Mesa Rose Med Blondekanter - Str. 1m 56cm

Name ItBodystocking langærmetEAN: 5715865460764
Pris fra 69,97 krtil 99,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 29,98 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Body Mesa Rose Med Blondekanter - Str. 1m 56cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 69.97 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Body Mesa Rose Med Blondekanter - Str. 1m 56cm
-30%69,97 kr
Før 99,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Body Mesa Rose Med Blondekanter - Str. 1m 56cm billede

Produktinformation

Body i rosa nuance (mesa rose) fra Name It med ribstruktur og fine blondekanter ved hals og ærmer. Den bløde ribkvalitet med stræk sikrer en behagelig pasform og god bevægelsesfrihed. Materialet består af bomuld og elastan, som føles let mod huden og egner sig til daglig brug. Designet har lange ærmer, rund hals og trykknapper ved skulder og i bunden, som gør den nem at tage af og på. Blondekanterne giver et dekorativt og enkelt udtryk. Name It body i rosa nuance med blondekanter Ribstrikket kvalitet med stræk Blondekanter ved hals og ærmer Trykknapper ved skulder og i bunden 97% bomuld (økologisk), 3% elastan Maskinevask: ja Produceret i Bangladesh Producentfarve: Mesa Rose...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 1m 56cm
Artikel nr.: 13255812
EAN: 5715865460764
Varenr.: 5715865460764
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Body Hallie Mesa Rose
99 kr
Til butik
NAME IT Body Hallie Mesa Rose billede

Produktinformation

Bløde og praktiske body, perfekt til brug året rundt. Den er lavet i ribstrik med en lodret, stribet struktur og god elasticitet, som giver en behagelig pasform og et tidløst udtryk. Bodyen har rund hals, lange ærmer samt fine blondedetaljer ved manchette...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Piger Rosa Bodyer (lange ærmer) Tæller for 1
Farve: 1
Størrelse: 56
EAN: 5715865460764
Varenr.: 13255812-5000183-56
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Body l/æ - Rib - NbfHallie - Mesa Rose
99,95 kr
Til butik
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Hallie Langærmet Body - Mesa rose - 56
99,95 kr
Til butik
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Hallie Langærmet Body - Mesa rose - 56
99,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Body Mesa Rose Med Blondekanter - Str. 1m 56cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Body Mesa Rose Med Blondekanter - Str. 1m 56cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK69,97 kr118,97 krKøb
2Smartkidz.dk99 kr99 krKøb
3Kids-world.dk99,95 kr99,95 krKøb
4Pixizoo DK99,95 kr99,95 krKøb
5BabySam DK99,95 kr99,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Body Mesa Rose Med Blondekanter - Str. 1m 56cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Body Mesa Rose Med Blondekanter - Str. 1m 56cm i 48 dage. Laveste pris i perioden er 69,97 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 99,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 85 kr.

Den nuværende pris på 69,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Name It Body Mesa Rose Med Blondekanter - Str. 1m 56cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Name It Body Mesa Rose Med Blondekanter - Str. 1m 56cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202669,97 kr9,99 kr (12%)
17. maj 202679,96 kr5 kr (6%)
3. maj 202684,96 kr5 kr (6%)
29. apr. 202679,96 kr19,04 kr (19%)
28. apr. 202699 kr
27. apr. 202699,95 kr19,99 kr (25%)
21. apr. 202679,96 kr5 kr (7%)
17. apr. 202674,96 kr24,04 kr (24%)
15. apr. 202699 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret