Gå til hovedindhold

Name It Body l/æ - Noos - NbnBody - 3-pak - Dark Sapphire

Name ItTøj til babyer og småbørnEAN: 5715605147320
Pris fra 101,97 krtil 169,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 67,98 kr (40% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Body l/æ - Noos - NbnBody - 3-pak - Dark Sapphire og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 101.97 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Dark Sapphire Body (3-pak) - Str. 0m 50cm
-40%101,97 kr
Før 169,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Dark Sapphire Body (3-pak) - Str. 0m 50cm billede

Produktinformation

3 bodyer i bomuld i farvetemaet dark sapphire fra Name It. Pakken indeholder i alt 3 bodystockings. 2 i forskellige farver med print eller striber samt én ensfarvet body uden print.

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 0m 50cm
Artikel nr.: 13235147
EAN: 5715605147320
Varenr.: 5715605147320
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT 3-Pak Body Langærmet Dark Sapphire
169 kr
Til butik
NAME IT 3-Pak Body Langærmet Dark Sapphire billede

Produktinformation

Den ultra populære basis bodystockings fra Name It. Trykknapper imellem benene og de gode folde skuldre der gør dem nemme at få af og på. Ultra blød kvalitet. Pakken indeholder 3 langærmede bodyer i forskellige farver og prints. 51% økologisk bomuld

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Drenge Piger Bodyer Hvid Blå Bodyer (lange ærmer) Tæller for 1
Farve: 1
Størrelse: 50
EAN: 5715605147320
Varenr.: 13235147-4598339new-50
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Body l/æ - Noos - NbnBody - 3-pak - Dark Sapphire
169,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Body l/æ - Noos - NbnBody - 3-pak - Dark Sapphire koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Body l/æ - Noos - NbnBody - 3-pak - Dark Sapphire koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK101,97 kr150,97 krKøb
2Smartkidz.dk169 kr169 krKøb
3Kids-world.dk169,95 kr169,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Body l/æ - Noos - NbnBody - 3-pak - Dark Sapphire

PriceData har fulgt prisen på Name It Body l/æ - Noos - NbnBody - 3-pak - Dark Sapphire i 181 dage. Laveste pris i perioden er 84,98 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 169,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 138 kr.

Den nuværende pris på 101,97 kr er 26% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 29% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Name It Body l/æ - Noos - NbnBody - 3-pak - Dark Sapphire. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Name It Body l/æ - Noos - NbnBody - 3-pak - Dark Sapphire de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026101,97 kr33,99 kr (25%)
17. maj 2026135,96 kr8,5 kr (6%)
6. maj 2026144,46 kr8,5 kr (6%)
29. apr. 2026135,96 kr33,04 kr (20%)
28. apr. 2026169 kr
27. apr. 2026169,95 kr33,99 kr (25%)
17. apr. 2026135,96 kr8,5 kr (6%)
15. apr. 2026144,46 kr24,54 kr (15%)
14. apr. 2026169 kr24,54 kr (17%)
13. apr. 2026144,46 kr24,54 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret