Gå til hovedindhold

Name It Body l/æ - Rib - NbfRosally - Keepsake Lilac m. Glimmer

Name ItBabybodyerEAN: 5715729384267
Pris fra 69,98 krtil 139 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 69,02 kr (50% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Body l/æ - Rib - NbfRosally - Keepsake Lilac m. Glimmer og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 69.98 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Body l/æ - Rib - NbfRosally - Keepsake Lilac m. Glimmer
-50%69,98 kr
Før 139,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Body l/æ - Rib - NbfRosally - Keepsake Lilac m. Glimmer billede

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It Body L/Æ
Farve: Rosa
Størrelse: 56
EAN: 5715729384267
Varenr.: 417840-6304636
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Body Keepsake Lilac i Rib Med Glimmer - Str. 1m 56cm
-40%83,97 kr
Før 139,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Body Keepsake Lilac i Rib Med Glimmer - Str. 1m 56cm billede

Produktinformation

Body i lyserød nuance (keepsake lilac) fra Name It i ribstrikket kvalitet med diskrete glimmertråde. Designet har rund hals med fine blondekanter, lange ærmer og praktisk trykknaplukning mellem benene. Materialet er blødt og elastisk, hvilket giver en behagelig pasform og gør bodyen ideel til hverdagsbrug. Ribstrukturen tilføjer både stræk og et tidløst udtryk. Name It body i lyserød rib med glimmer Ribstrik med diskret glimmer Rund hals med blondekant Trykknaplukning mellem benene 95% bomuld (økologisk), 5% elastan Maskinevask: ja Producentfarve: Keepsake Lilac Produceret i Bangladesh...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 1m 56cm
Artikel nr.: 13249241
EAN: 5715729384267
Varenr.: 5715729384267
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Glimmer Body Rosally Keepsake Lilac
139 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Body l/æ - Rib - NbfRosally - Keepsake Lilac m. Glimmer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Body l/æ - Rib - NbfRosally - Keepsake Lilac m. Glimmer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kids-world.dk69,98 kr69,98 krKøb
2MilkyWalk DK83,97 kr132,97 krKøb
3Smartkidz.dk139 kr139 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Body l/æ - Rib - NbfRosally - Keepsake Lilac m. Glimmer

PriceData har fulgt prisen på Name It Body l/æ - Rib - NbfRosally - Keepsake Lilac m. Glimmer i 180 dage. Laveste pris i perioden er 69,98 kr (registreret d. 24. januar 2026), højeste er 139 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 94 kr.

Den nuværende pris på 69,98 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 23% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Name It Body l/æ - Rib - NbfRosally - Keepsake Lilac m. Glimmer. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Name It Body l/æ - Rib - NbfRosally - Keepsake Lilac m. Glimmer de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202669,98 kr13,99 kr (17%)
25. maj 202683,97 kr27,99 kr (25%)
24. maj 2026111,96 kr20,99 kr (23%)
18. maj 202690,97 kr20,99 kr (19%)
17. maj 2026111,96 kr20,99 kr (23%)
7. maj 202690,97 kr20,99 kr (30%)
24. jan. 202669,98 kr13,99 kr (17%)
9. jan. 202683,97 kr
22. dec. 202583,4 kr
21. dec. 202583,97 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret