Gå til hovedindhold

Name It Body Dusty Olive Melange Med Knapper - Str. 0m 50cm

NAME ITBabybodyerEAN: 5715509907808
Pris fra 59,97 krtil 99,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 39,98 kr (40% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Body Dusty Olive Melange Med Knapper - Str. 0m 50cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 59.97 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Body Dusty Olive Melange Med Knapper - Str. 0m 50cm
-40%59,97 kr
Før 99,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Body Dusty Olive Melange Med Knapper - Str. 0m 50cm billede

Produktinformation

Ribstrikket body i olivengrøn nuance fra Name It. Bodyen har lange ærmer, rund hals og små træknapper foran, som giver et klassisk og naturligt udtryk. Den bløde og strækbare kvalitet sikrer komfort hele dagen og god bevægelsesfrihed. Fremstillet i økologisk bomuld, modal og elastan for en åndbar og fleksibel pasform. En praktisk basisstyle til babyens garderobe, der er nem at matche med både bukser og leggings. Name It body i olivengrøn nuance med knapper Lange ærmer og rund hals Knaplukning foran Ribstrikket struktur 57% bomuld (økologisk), 38% modal, 5% elastan Maskinevask: ja Producentfarve: Dusty Olive Melange Produceret i Bangladesh...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 0m 50cm
Artikel nr.: 13198041
EAN: 5715509907808
Varenr.: 5715509907808
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Body l/æ - Noos - Rib - NbmKab - Dusty Olive
99,95 kr
Til butik
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Name It Kab Langærmet Body - Dusty Olive - 50
99,95 kr
Til butik
Name It Kab Langærmet Body - Dusty Olive - 50 billede

Produktinformation

Lækker basis bodystocking i rib kvalitet. Den er fremstillet i en blanding af økologisk bomuld, modal og elastan, som tilsammen givet et blødt og behageligt materiale samtidig med en fantastisk pasform.

Produktspecifikationer

Mærke: NAME IT
Kategori: 5411
Størrelse: 50
EAN: 5715509907808
Varenr.: 487303a0-6fdb-4239-9e1c-d6439a0ec842
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Name It Kab Langærmet Body - Dusty Olive - 50
99,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Body Dusty Olive Melange Med Knapper - Str. 0m 50cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Body Dusty Olive Melange Med Knapper - Str. 0m 50cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK59,97 kr108,97 krKøb
2Kids-world.dk99,95 kr99,95 krKøb
3Pixizoo DK99,95 kr99,95 krKøb
4BabySam DK99,95 kr99,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Body Dusty Olive Melange Med Knapper - Str. 0m 50cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Body Dusty Olive Melange Med Knapper - Str. 0m 50cm i 175 dage. Laveste pris i perioden er 59,97 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 99,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 82 kr.

Den nuværende pris på 59,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 29% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Name It Body Dusty Olive Melange Med Knapper - Str. 0m 50cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Name It Body Dusty Olive Melange Med Knapper - Str. 0m 50cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202659,97 kr19,99 kr (25%)
17. maj 202679,96 kr5 kr (6%)
6. maj 202684,96 kr5 kr (6%)
29. apr. 202679,96 kr19,99 kr (20%)
27. apr. 202699,95 kr19,99 kr (25%)
20. apr. 202679,96 kr5 kr (7%)
7. apr. 202674,96 kr24,99 kr (25%)
1. apr. 202699,95 kr19,99 kr (25%)
24. mar. 202679,96 kr19,99 kr (20%)
28. feb. 202699,95 kr19,99 kr (25%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret