Gå til hovedindhold

Name It Body Burnished Lilac Med Blomsterprint - Str. 0m 50cm

NAME ITBabybodyerEAN: 5715729363873
Pris fra 64,98 krtil 129,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 64,97 kr (50% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Body Burnished Lilac Med Blomsterprint - Str. 0m 50cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 64.98 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Oalia Langærmet Body - Burnished Lilac - 50
-50%64,98 kr
Før 129,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Oalia Langærmet Body - Burnished Lilac - 50 billede

Produktinformation

Frisk dit barns garderobe op med bløde og praktiske bodysuits, der er perfekte til brug hele året rundt.Ribstrik har et lodret, stribet mønster og god elasticitet, der giver en behagelig fornemmelse og et tidløst look. - Produkttype: Bodysuit - Halsudskæring: Rund halsudskæring - Ærmer: Lange ærmer (L/S) - Ærmer: Puffærmer - Lukning: Trykknaplukning - Ekstra detaljer: Broderi - Print: Print gentaget over hele produktets overflade - Advarsel: ADVARSEL! Holdes væk fra ild...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NAME IT
Kategori: Bodystocking langærmet
Størrelse: 50
EAN: 5715729363873
Varenr.: 950fe688-24bd-43c4-8e8d-41fed88eb397
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Body Burnished Lilac Med Blomsterprint - Str. 0m 50cm
-40%77,97 kr
Før 129,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Body Burnished Lilac Med Blomsterprint - Str. 0m 50cm billede

Produktinformation

Body i lyserød nuance (burnished lilac) fra Name It med fint blomsterprint over hele stoffet. Den er lavet i en blød og strækbar ribkvalitet af økologisk bomuld, modal og elastan, som føles behagelig mod huden. Bodyen har lange ærmer med let pufeffekt, rund hals og trykknapper mellem benene for nem påklædning. En sød og feminin hverdagsbody med et klassisk blomsterprint. Name It body i lyserød nuance med blomsterprint Ribstrikket struktur Pufærmer Trykknapper mellem benene Print med blomster 57% økologisk bomuld, 38% modal, 5% elastan Maskinevask: ja Producentfarve: Burnished Lilac Produceret i Bangladesh...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 0m 50cm
Artikel nr.: 13247833-burnishedlilac
EAN: 5715729363873
Varenr.: 5715729363873
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Body Oalia Burnished Lilac
129 kr
Til butik
NAME IT Body Oalia Burnished Lilac billede

Produktinformation

Super sød body fra Name it. Den er med lange ærmer, er rund i halsen og er lavet i en blød og lækker kvalitet. Den kan lukkes med trykknapper ved bleen og ved halsen. 57% Økologisk bomuld, 38% Lyocell TENCEL, 5% Elastane Vaskes ved 30 grader.

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Piger Bodyer Lilla Bodyer (lange ærmer) Tæller for 1
Farve: 1
Størrelse: 50
EAN: 5715729363873
Varenr.: 13247833-4845507-50
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Oalia Langærmet Body - Burnished Lilac - 50
129,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Body Burnished Lilac Med Blomsterprint - Str. 0m 50cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Body Burnished Lilac Med Blomsterprint - Str. 0m 50cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BabySam DK64,98 kr64,98 krKøb
2MilkyWalk DK77,97 kr126,97 krKøb
3Smartkidz.dk129 kr129 krKøb
4Pixizoo DK129,95 kr129,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Body Burnished Lilac Med Blomsterprint - Str. 0m 50cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Body Burnished Lilac Med Blomsterprint - Str. 0m 50cm i 180 dage. Laveste pris i perioden er 64,98 kr (registreret d. 24. januar 2026), højeste er 129 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 90 kr.

Den nuværende pris på 64,98 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 8 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Name It Body Burnished Lilac Med Blomsterprint - Str. 0m 50cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Name It Body Burnished Lilac Med Blomsterprint - Str. 0m 50cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. apr. 202664,98 kr38,98 kr (37%)
4. apr. 2026103,96 kr38,98 kr (60%)
3. apr. 202664,98 kr38,98 kr (37%)
2. apr. 2026103,96 kr38,98 kr (60%)
17. mar. 202664,98 kr64,02 kr (50%)
16. mar. 2026129 kr64,02 kr (99%)
24. feb. 202664,98 kr12,99 kr (17%)
23. feb. 202677,97 kr12,99 kr (20%)
24. jan. 202664,98 kr12,99 kr (17%)
20. dec. 202577,97 kr31,98 kr (29%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret