Gå til hovedindhold

Name It Bluse Vintage Indigo Melange Med Knapper - Str. 3y 98cm

Name ItTøj til babyer og småbørnEAN: 5715871337609
Pris fra 83,97 krtil 119,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 35,98 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Bluse Vintage Indigo Melange Med Knapper - Str. 3y 98cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 83.97 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Bluse Vintage Indigo Melange Med Knapper - Str. 3y 98cm
-30%83,97 kr
Før 119,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Bluse Vintage Indigo Melange Med Knapper - Str. 3y 98cm billede

Produktinformation

Bluse i blå nuance fra Name It med ribstruktur og dekorative knapper foran. Den langærmede bluse har et enkelt design, som gør den anvendelig som basisstyle i garderoben. Blusen er lavet i ribstrik med lodret struktur og god elasticitet, som giver en behagelig pasform og blød følelse mod huden. Materialet består af bomuld, modal TENCEL™ og elastan, heraf 57% bomuld (økologisk). Designet har rund hals, lange ærmer og almindelig pasform, som giver god bevægelsesfrihed til børn. Name It bluse i blå nuance med knapper Langærmet bluse Dekorative knapper foran Ribstrik med strækbar kvalitet Almindelig pasform Materiale: 57% bomuld (økologisk), 38% modal TENCEL™, 5% elastan Maskinevask: ja Produceret i: Bangladesh Producentfarve: Vintage Indigo MELANGE...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 3y 98cm
Artikel nr.: 13198045-vintageindigomelange
EAN: 5715871337609
Varenr.: 5715871337609
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Langærmet Bluse Kab Vintage Indigo Melange
119 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Bluser - Rib - NbmKab - Vintage Indigo/Melange
119,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Bluse Vintage Indigo Melange Med Knapper - Str. 3y 98cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Bluse Vintage Indigo Melange Med Knapper - Str. 3y 98cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK83,97 kr132,97 krKøb
2Smartkidz.dk119 kr119 krKøb
3Kids-world.dk119,95 kr119,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Bluse Vintage Indigo Melange Med Knapper - Str. 3y 98cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Bluse Vintage Indigo Melange Med Knapper - Str. 3y 98cm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 83,97 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 119,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 114 kr.

Den nuværende pris på 83,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 29% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Name It Bluse Vintage Indigo Melange Med Knapper - Str. 3y 98cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Name It Bluse Vintage Indigo Melange Med Knapper - Str. 3y 98cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202683,97 kr11,99 kr (12%)
17. maj 202695,96 kr23,04 kr (19%)
5. maj 2026119 kr23,04 kr (24%)
29. apr. 202695,96 kr23,04 kr (19%)
11. apr. 2026119 kr
10. apr. 2026119,95 kr
3. mar. 2026119 kr23,04 kr (24%)
27. feb. 202695,96 kr23,04 kr (19%)
20. feb. 2026119 kr
19. feb. 2026119,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret