Gå til hovedindhold

Name It Bluse Urban Chic Med Stitch Print - Str. 5y 110cm

Pris fra 83,97 krtil 139,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 55,98 kr (40% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Bluse Urban Chic Med Stitch Print - Str. 5y 110cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 83.97 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Bluse Urban Chic Med Stitch Print - Str. 5y 110cm
-40%83,97 kr
Før 139,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Bluse Urban Chic Med Stitch Print - Str. 5y 110cm billede

Produktinformation

Bluse i grå nuance fra Name It. Modellen har et stort frontprint med Disney-figuren Stitch og tekst, som giver et tydeligt grafisk udtryk. Stitch er en karakter fra Disney-universet kendt for sin vilde energi og sit store hjerte, hvor temaet kredser om venskab og det at være anderledes. Blusen er lavet i blød jersey med bomuld (økologisk) og elastan, som giver en let og fleksibel kvalitet. Materialet føles behageligt mod huden og giver god bevægelsesfrihed. Designet har almindelig pasform med rund hals og lange ærmer. Printet kombinerer flere teknikker, som giver en varieret overflade. Name It bluse i grå med Stitch print Stort frontprint med Disney Stitch Rund halsudskæring Lange ærmer 50% bomuld (økologisk), 45% bomuld, 5% elastan Maskinevask: ja Produceret i Bangladesh Producentfarve: Urban Chic...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 5y 110cm
Artikel nr.: 13251988-urbanchic
EAN: 5715831579025
Varenr.: 5715831579025
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Dimitri Stitch Trøje - Urban chic - 110
-30%97,97 kr
Før 139,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dimitri Stitch Trøje - Urban chic - 110 billede

Produktinformation

Dimitri Stitch Trøje fra NAME IT er det perfekte valg til børn, der elsker sjove og farverige motiver. Trøjen er lavet i blød bomuld, som føles behagelig mod huden og giver god komfort hele dagen. Det store Stitch-print på fronten gør trøjen ekstra cool og giver et legende udtryk, mens den urbane, mørke farve passer til de fleste outfits. Trøjen har lange ærmer og en klassisk rund hals, hvilket gør den ideel til både hverdag og leg. Perfekt til små fans af Disney og dem, der ønsker at skille sig ud med et unikt look.Specifikationer:Materiale: 95% bomuld, 5% elastaneFarve: Urban chic Print: Stitch-motiv på frontenÆrmelængde: LangærmetHals: Rund halsMærke: NAME IT...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NAME IT
Kategori: Bluser
Størrelse: 110
EAN: 5715831579025
Varenr.: 2baa63ef-71df-41a7-915d-268617612c42
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Bluse - NmmDimitri - Stitch - Urban Chic
139,95 kr
Til butik
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Dimitri Stitch Trøje - Urban chic - 110
139,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Bluse Urban Chic Med Stitch Print - Str. 5y 110cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Bluse Urban Chic Med Stitch Print - Str. 5y 110cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK83,97 kr132,97 krKøb
2BabySam DK97,97 kr97,97 krKøb
3Kids-world.dk139,95 kr139,95 krKøb
4Pixizoo DK139,95 kr139,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Bluse Urban Chic Med Stitch Print - Str. 5y 110cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Bluse Urban Chic Med Stitch Print - Str. 5y 110cm i 179 dage. Laveste pris i perioden er 83,97 kr (registreret d. 21. december 2025), højeste er 139,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 116 kr.

Den nuværende pris på 83,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 29% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Name It Bluse Urban Chic Med Stitch Print - Str. 5y 110cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Name It Bluse Urban Chic Med Stitch Print - Str. 5y 110cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202683,97 kr14 kr (14%)
22. maj 202697,97 kr13,99 kr (12%)
17. maj 2026111,96 kr6,99 kr (6%)
3. maj 2026118,95 kr21 kr (15%)
20. apr. 2026139,95 kr34,99 kr (33%)
3. apr. 2026104,96 kr34,99 kr (25%)
2. apr. 2026139,95 kr34,99 kr (33%)
1. apr. 2026104,96 kr34,99 kr (25%)
4. mar. 2026139,95 kr27,99 kr (25%)
27. feb. 2026111,96 kr27,99 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret