Gå til hovedindhold

Name It Bluse Urban Chic Med Dinosaurprint - Str. 5y 110cm

Pris fra 83,97 krtil 119,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 35,98 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Bluse Urban Chic Med Dinosaurprint - Str. 5y 110cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 83.97 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Bluse Urban Chic Med Dinosaurprint - Str. 5y 110cm
-30%83,97 kr
Før 119,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Bluse Urban Chic Med Dinosaurprint - Str. 5y 110cm billede

Produktinformation

Bluse i mørk grågrøn nuance (urban chic) fra Name It med stort dinosaurmotiv foran. Modellen er fremstillet i blød jersey med let og strækbar kvalitet, som føles behagelig mod huden og giver god bevægelsesfrihed. Blusen har almindelig pasform med rund hals og lange ærmer. Printet har en blød overflade og viser flere forskellige dinosaurer, som giver et tydeligt og spændende udtryk. Name It bluse i mørk grågrøn nuance med dinosaurprint Almindelig pasform Rund hals Lange ærmer Print med dinosaurmotiv 95% bomuld (økologisk), 5% elastan Maskinevask: ja Produceret i Bangladesh Producentfarve: urban chic...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 5y 110cm
Artikel nr.: 13252549
EAN: 5715832211375
Varenr.: 5715832211375
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Bart Trøje - Urban Chic - 110
-30%83,97 kr
Før 119,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bart Trøje - Urban Chic - 110 billede

Produktinformation

Bart Trøje fra NAME IT er perfekt til små dinosaurfans! Trøjen er lavet i blød bomuld med lidt elastan, så den er både behagelig og fleksibel. Det seje dinosaurprint gør den ekstra sjov at have på. 95% bomuld, 5% elastanMaskinvask ved 40 °CBlødt materialeSjovt dinosaurmotivGod bevægelsesfrihedPerfekt til hverdag og leg!

Produktspecifikationer

Mærke: NAME IT
Kategori: 5410
Størrelse: 110
EAN: 5715832211375
Varenr.: c7b3fb53-ad23-4de5-9c8f-91241b85b186
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Bart Trøje - Urban Chic - 110
-30%83,97 kr
Før 119,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bart Trøje - Urban Chic - 110 billede

Produktinformation

Bart Trøje fra NAME IT i farven Urban Chic er perfekt til børn, der elsker dinosaurer og komfort. Trøjen er lavet i en blød og strækbar bomuldsblanding, som sikrer god bevægelsesfrihed og en behagelig følelse hele dagen. Det flotte dinosaurprint på fronten gør trøjen ekstra sjov og unik, mens den klassiske rund hals og lange ærmer gør den velegnet til både hverdag og leg. Trøjen er nem at matche med både jeans og bukser, og den holder formen vask efter vask.Specifikationer:Materiale: 95% bomuld, 5% elastanMaskinvask ved 40 °CFarve: Urban ChicPrint: Dinosaurer på frontenPasform: NormalHals: RundÆrmer: LangeMærke: NAME IT...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NAME IT
Kategori: Cardigans, veste & trøjer
Størrelse: 110
EAN: 5715832211375
Varenr.: c7b3fb53-ad23-4de5-9c8f-91241b85b186
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Langærmet Bluse Bart Urban Chic
119 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Bluse - NmmBart - Urban Chic
119,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Bluse Urban Chic Med Dinosaurprint - Str. 5y 110cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Bluse Urban Chic Med Dinosaurprint - Str. 5y 110cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK83,97 kr132,97 krKøb
2Pixizoo DK83,97 kr83,97 krKøb
3BabySam DK83,97 kr83,97 krKøb
4Smartkidz.dk119 kr119 krKøb
5Kids-world.dk119,95 kr119,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Bluse Urban Chic Med Dinosaurprint - Str. 5y 110cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Bluse Urban Chic Med Dinosaurprint - Str. 5y 110cm i 126 dage. Laveste pris i perioden er 83,97 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 119,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 108 kr.

Den nuværende pris på 83,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Name It Bluse Urban Chic Med Dinosaurprint - Str. 5y 110cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Name It Bluse Urban Chic Med Dinosaurprint - Str. 5y 110cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202683,97 kr11,99 kr (12%)
17. maj 202695,96 kr6 kr (6%)
6. maj 2026101,96 kr6 kr (6%)
29. apr. 202695,96 kr23,04 kr (19%)
28. apr. 2026119 kr
27. apr. 2026119,95 kr23,99 kr (25%)
20. apr. 202695,96 kr6 kr (7%)
7. apr. 202689,96 kr12 kr (12%)
1. apr. 2026101,96 kr17,04 kr (14%)
24. mar. 2026119 kr23,04 kr (24%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret