Gå til hovedindhold

Name It Bluse Burnished Lilac Med Leopardprint - Str. 3y 98cm

Name ItTøj til babyer og småbørnEAN: 5715725746175
Pris fra 59,98 krtil 119 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 59,02 kr (50% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Bluse Burnished Lilac Med Leopardprint - Str. 3y 98cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 59.98 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Bluse - NmfLeoana - Burnished Lilac m. Leopard
-50%59,98 kr
Før 119,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Bluse - NmfLeoana - Burnished Lilac m. Leopard billede

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It Bluse
Farve: Brun/Rosa
Størrelse: 98
EAN: 5715725746175
Varenr.: 401518-6055884
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Bluse Burnished Lilac Med Leopardprint - Str. 3y 98cm
-40%71,97 kr
Før 119,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Bluse Burnished Lilac Med Leopardprint - Str. 3y 98cm billede

Produktinformation

Ribbluse i rosa nuance fra Name It med leopardprint over hele overfladen. Den bløde, strækbare kvalitet i økologisk bomuld og modal giver en behagelig pasform og føles rar mod huden. Blusen har rund hals, lange ærmer og en slank pasform – et flot og alsidigt valg til hverdagsbrug. Name It bluse i rosa nuance med leopardprint Ribstruktur med leopardmønster Rund hals og lange ærmer 57% bomuld (økologisk), 38% modal, 5% elastan Slank pasform Maskinevask: ja Produceret i Bangladesh...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 3y 98cm
Artikel nr.: 13245365-burnishedlilac
EAN: 5715725746175
Varenr.: 5715725746175
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Bluse Leoana Burnished Lilac
119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Bluse Burnished Lilac Med Leopardprint - Str. 3y 98cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Bluse Burnished Lilac Med Leopardprint - Str. 3y 98cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kids-world.dk59,98 kr59,98 krKøb
2MilkyWalk DK71,97 kr120,97 krKøb
3Smartkidz.dk119 kr119 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Bluse Burnished Lilac Med Leopardprint - Str. 3y 98cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Bluse Burnished Lilac Med Leopardprint - Str. 3y 98cm i 181 dage. Laveste pris i perioden er 59,98 kr (registreret d. 2. februar 2026), højeste er 119,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 86 kr.

Den nuværende pris på 59,98 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 37% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Name It Bluse Burnished Lilac Med Leopardprint - Str. 3y 98cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Name It Bluse Burnished Lilac Med Leopardprint - Str. 3y 98cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202659,98 kr11,99 kr (17%)
25. maj 202671,97 kr23,99 kr (25%)
24. maj 202695,96 kr17,99 kr (23%)
18. maj 202677,97 kr17,99 kr (19%)
17. maj 202695,96 kr17,99 kr (23%)
28. apr. 202677,97 kr41,98 kr (35%)
27. apr. 2026119,95 kr23,99 kr (25%)
25. apr. 202695,96 kr17,99 kr (23%)
11. apr. 202677,97 kr12 kr (18%)
9. apr. 202665,97 kr53,03 kr (45%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret