Gå til hovedindhold

Name It Badeshorts Vintage Indigo Med Striber - Str. 7y 122cm

Name ItName ItEAN: 5715866039747
Pris fra 111,3 krtil 159,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 48,65 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Badeshorts Vintage Indigo Med Striber - Str. 7y 122cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 111.3 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Badeshorts Zackary Vintage Indigo
-30%111,3 kr
Før 159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
NAME IT Badeshorts Zackary Vintage Indigo billede

Produktinformation

Gender: Male Manufacture: Woven Manufacture Detail: Seersucker Composition: 80% Polyester - Recycled, 20% Cotton Shell material ref: 3597 | Seersucker 105 GSM-80/20-RecPl/Co

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Drenge Badetøj Blå
Størrelse: 122
EAN: 5715866039747
Varenr.: 13253324-4947167-122
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Badeshorts Vintage Indigo Med Striber - Str. 7y 122cm
-20%127,96 kr
Før 159,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Badeshorts Vintage Indigo Med Striber - Str. 7y 122cm billede

Produktinformation

Badeshorts i blå nuance (vintage indigo) fra Name It med smalle lodrette striber i blå og råhvid. Det klassiske stribemønster giver et tidløst sommerlook. Materialet er lavet i let vævet kvalitet, som tørrer hurtigt og føles behageligt mod huden. Shortsene har indvendig meshforing, der giver ekstra komfort og gør modellen mindre gennemsigtig. Designet har elastik i taljen med snøre samt justerbar indvendig talje, så pasformen nemt kan tilpasses. Name It badeshorts i blå nuance med smalle striber Smalle lodrette striber Elastik i taljen med snøre Justerbar indvendig talje Meshforing indvendigt Materiale: 80% polyester (genanvendt), 20% bomuld For: 100% polyester Maskinevask: ja Produceret i Kina Producentfarve: vintage indigo...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 7y 122cm
Artikel nr.: 13253324
EAN: 5715866039747
Varenr.: 5715866039747
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Badeshorts - NKmZackary - Vintage Indigo
159,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Badeshorts Vintage Indigo Med Striber - Str. 7y 122cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Badeshorts Vintage Indigo Med Striber - Str. 7y 122cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Smartkidz.dk111,3 kr111,3 krKøb
2MilkyWalk DK127,96 kr176,96 krKøb
3Kids-world.dk159,95 kr159,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Badeshorts Vintage Indigo Med Striber - Str. 7y 122cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Badeshorts Vintage Indigo Med Striber - Str. 7y 122cm i 76 dage. Laveste pris i perioden er 111,3 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 159,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 144 kr.

Den nuværende pris på 111,3 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Name It Badeshorts Vintage Indigo Med Striber - Str. 7y 122cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Name It Badeshorts Vintage Indigo Med Striber - Str. 7y 122cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026111,3 kr16,66 kr (13%)
17. maj 2026127,96 kr8 kr (6%)
3. maj 2026135,96 kr8 kr (6%)
29. apr. 2026127,96 kr31,04 kr (20%)
28. apr. 2026159 kr
27. apr. 2026159,95 kr31,99 kr (25%)
17. apr. 2026127,96 kr8 kr (6%)
15. apr. 2026135,96 kr23,04 kr (14%)
14. apr. 2026159 kr23,04 kr (17%)
13. apr. 2026135,96 kr23,04 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret