Gå til hovedindhold

Name It Badeshorts Bluefish Med Spiderman Print - Str. 2y 92cm

Name ItName ItEAN: 5715828373452
Pris fra 89,4 krtil 149,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 60,55 kr (40% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Badeshorts Bluefish Med Spiderman Print - Str. 2y 92cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 89.4 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Spiderman Bade Shorts Malte Bluefish
-40%89,4 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
NAME IT Spiderman Bade Shorts Malte Bluefish billede

Produktinformation

Super seje badeshorts fra Name It. Badeshortsene er med spiderman print, de kan justeres i livet. 100% polyester. Vaskes ved 40 grader.

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Drenge Badetøj Blå
EAN: 5715828373452
Varenr.: 13253236-4945026
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Badeshorts Bluefish Med Spiderman Print - Str. 2y 92cm
-20%119,96 kr
Før 149,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Badeshorts Bluefish Med Spiderman Print - Str. 2y 92cm billede

Produktinformation

Badeshorts i blå nuance (Bluefish) fra Name It med stort Spiderman print og grafiske spindelvævsdetaljer. Det farverige motiv giver shortsene et actionfyldt udtryk til børn, der er fans af Spiderman. Spiderman er den ikoniske superhelt Peter Parker, som med sine edderkoppekræfter beskytter byen mod skurke. Figuren er kendt fra tegneserier, film og tv-serier og er en favorit blandt mange børn. Name It Spiderman badeshorts i blå nuance med print Produkttype: Badeshorts Elastik i taljen med justerbar snøre Pasform: Almindelig pasform Let og hurtigtørrende kvalitet Spider-Man print med spindelvævsmotiv Materiale: 100% polyester Maskinevask: ja Producentfarve: Bluefish Produceret i Kina...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 2y 92cm
Artikel nr.: 13253236
EAN: 5715828373452
Varenr.: 5715828373452
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Badeshorts - NmmMalte Spider - Bluefish
149,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Badeshorts Bluefish Med Spiderman Print - Str. 2y 92cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Badeshorts Bluefish Med Spiderman Print - Str. 2y 92cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Smartkidz.dk89,4 kr89,4 krKøb
2MilkyWalk DK119,96 kr168,96 krKøb
3Kids-world.dk149,95 kr149,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Badeshorts Bluefish Med Spiderman Print - Str. 2y 92cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Badeshorts Bluefish Med Spiderman Print - Str. 2y 92cm i 96 dage. Laveste pris i perioden er 89,4 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 149,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 134 kr.

Den nuværende pris på 89,4 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 30% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Name It Badeshorts Bluefish Med Spiderman Print - Str. 2y 92cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Name It Badeshorts Bluefish Med Spiderman Print - Str. 2y 92cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 202689,4 kr30,56 kr (25%)
17. maj 2026119,96 kr7,5 kr (6%)
6. maj 2026127,46 kr7,5 kr (6%)
29. apr. 2026119,96 kr29,04 kr (19%)
28. apr. 2026149 kr
27. apr. 2026149,95 kr29,99 kr (25%)
17. apr. 2026119,96 kr7,5 kr (6%)
15. apr. 2026127,46 kr21,54 kr (14%)
14. apr. 2026149 kr21,54 kr (17%)
13. apr. 2026127,46 kr21,54 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret