Gå til hovedindhold

Name It Badedragt Pirouette Med Stitch Motiv - Str. 5-6y 110/116cm

Name ItName ItEAN: 5715870627589
Pris fra 125,3 krtil 179,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 54,65 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Badedragt Pirouette Med Stitch Motiv - Str. 5-6y 110/116cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 125.3 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Badedragt Mu Stitch Pirouette
-30%125,3 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
NAME IT Badedragt Mu Stitch Pirouette billede

Produktinformation

Badedragt med Disney’s Stitch. Stoffet er garnfarvet for god farveægthed, så både for- og bagside er lige smuk. 83% Polyamide genanvendt, 17% Elastan

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Piger Badetøj Rosa
EAN: 5715870627589
Varenr.: 13257428-5032435
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Badedragt Pirouette Med Stitch Motiv - Str. 5-6y 110/116cm
-20%143,96 kr
Før 179,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Badedragt Pirouette Med Stitch Motiv - Str.    5-6y 110/116cm billede

Produktinformation

Badedragt i lyserød nuance (pirouette) fra Name It med stort Disney Stitch print på fronten. Badedragten har et farverigt motiv af Stitch fra Disney, som er kendt som den lille blå rumvæsen med et stort hjerte. Figuren symboliserer venskab, familie og det at være anderledes – og giver badedragten et legende udtryk til strand og pool. Name It badedragt i lyserød nuance med Stitch print Stort Stitch print på fronten Klassisk badedragtsdesign med brede stropper Meshfor indvendigt som gør modellen mindre gennemsigtig Materiale: 92% polyester, 8% elastan produceret i Kina producentfarve: pirouette...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 5-6y 110/116cm
Artikel nr.: 13257428
EAN: 5715870627589
Varenr.: 5715870627589
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name it Badedragt - NkfMu - Stitch - Pirouette
179,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Badedragt Pirouette Med Stitch Motiv - Str. 5-6y 110/116cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Badedragt Pirouette Med Stitch Motiv - Str. 5-6y 110/116cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Smartkidz.dk125,3 kr125,3 krKøb
2MilkyWalk DK143,96 kr192,96 krKøb
3Kids-world.dk179,95 kr179,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Badedragt Pirouette Med Stitch Motiv - Str. 5-6y 110/116cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Badedragt Pirouette Med Stitch Motiv - Str. 5-6y 110/116cm i 75 dage. Laveste pris i perioden er 125,3 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 179,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 156 kr.

Den nuværende pris på 125,3 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Name It Badedragt Pirouette Med Stitch Motiv - Str. 5-6y 110/116cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Name It Badedragt Pirouette Med Stitch Motiv - Str. 5-6y 110/116cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026125,3 kr18,66 kr (13%)
17. maj 2026143,96 kr9 kr (6%)
3. maj 2026152,96 kr9 kr (6%)
29. apr. 2026143,96 kr35,04 kr (20%)
28. apr. 2026179 kr
27. apr. 2026179,95 kr35,99 kr (25%)
17. apr. 2026143,96 kr35,04 kr (20%)
16. apr. 2026179 kr35,04 kr (24%)
8. apr. 2026143,96 kr9 kr (6%)
1. apr. 2026152,96 kr26,04 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret