Gå til hovedindhold

Name It Badedragt Pirouette Med Glitter - Str. 18-24m 86/92cm

Name ItName ItEAN: 5715828759386
Pris fra 125,3 krtil 179,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 54,65 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Badedragt Pirouette Med Glitter - Str. 18-24m 86/92cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 125.3 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Badedragt Zola Pirouette
-30%125,3 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
NAME IT Badedragt Zola Pirouette billede

Produktinformation

Den bløde polyester mesh-foring sikrer, at badedragten ikke er gennemsigtig, mens de fine flæsedetaljer tilfører et sødt og feminint touch. Det glitrende print skaber et funklende og iøjnefaldende design. 82% Polyester genanvendt, 18% Elastan

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Piger Badetøj Rosa
Størrelse: 86
EAN: 5715828759386
Varenr.: 13253308-4946940-86
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Badedragt Pirouette Med Glitter - Str. 18-24m 86/92cm
-20%143,96 kr
Før 179,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Badedragt Pirouette Med Glitter - Str.        18-24m 86/92cm billede

Produktinformation

Badedragt i lyserød nuance (pirouette) fra Name It med glitrende overflade. Modellen har små flæser ved skuldrene, som giver et dekorativt præg. Materialet er elastisk og hurtigtørrende, hvilket giver god bevægelsesfrihed under leg i vandet. Indersiden er foret med mesh, som hjælper med at give et mindre gennemsigtigt udtryk. Designet har en diskret glittereffekt over hele badedragten, som giver et let skinnende udtryk i lyset. Name It badedragt i lyserød nuance med glittereffekt Glitterprint Små flæser ved skuldrene Meshforing indvendigt Materiale: 82% polyester (genanvendt), 18% elastan Maskinevask: ja Producentfarve: pirouette Produceret i: Kina...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 18-24m 86/92cm
Artikel nr.: 13253308
EAN: 5715828759386
Varenr.: 5715828759386
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Badedragt - NmfZola - Pirouette
179,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Badedragt Pirouette Med Glitter - Str. 18-24m 86/92cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Badedragt Pirouette Med Glitter - Str. 18-24m 86/92cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Smartkidz.dk125,3 kr125,3 krKøb
2MilkyWalk DK143,96 kr192,96 krKøb
3Kids-world.dk179,95 kr179,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Badedragt Pirouette Med Glitter - Str. 18-24m 86/92cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Badedragt Pirouette Med Glitter - Str. 18-24m 86/92cm i 67 dage. Laveste pris i perioden er 125,3 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 179,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 160 kr.

Den nuværende pris på 125,3 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Name It Badedragt Pirouette Med Glitter - Str. 18-24m 86/92cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Name It Badedragt Pirouette Med Glitter - Str. 18-24m 86/92cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026125,3 kr18,66 kr (13%)
17. maj 2026143,96 kr9 kr (6%)
3. maj 2026152,96 kr9 kr (6%)
29. apr. 2026143,96 kr35,04 kr (20%)
28. apr. 2026179 kr
27. apr. 2026179,95 kr35,99 kr (25%)
17. apr. 2026143,96 kr35,04 kr (20%)
16. apr. 2026179 kr35,04 kr (24%)
8. apr. 2026143,96 kr9 kr (6%)
1. apr. 2026152,96 kr26,04 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret