Gå til hovedindhold

Name It Badebukser Vintage Indigo Med Biler - Str. 9-12m 74/80cm

Name ItBlebadebukserEAN: 5715867770137
Pris fra 111,3 krtil 159,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 48,65 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Badebukser Vintage Indigo Med Biler - Str. 9-12m 74/80cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 111.3 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Badebuks Zippo Vintage Indigo
-30%111,3 kr
Før 159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
NAME IT Badebuks Zippo Vintage Indigo billede

Produktinformation

Tag en svømmetur eller nyd det varme vejr med disse stilfulde badebuks, der giver dit barn et trendy look. Shortsene har elastiske benkanter for komfort og bevægelsesfrihed samt et gentaget print over hele stoffet, hvilket skaber et sjovt og farverigt som...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Drenge Badetøj Blå
Størrelse: 74
EAN: 5715867770137
Varenr.: 13253338-4947751-74
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Zippo Badeble - Vintage Indigo - 74/80
-30%111,97 kr
Før 159,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Zippo Badeble - Vintage Indigo - 74/80 billede

Produktinformation

Zippo badeble fra NAME IT i farven Vintage Indigo er perfekt til sjov i vandet! Den er lavet i blødt polyamid og elastan, som giver god bevægelsesfrihed og komfort. Badebleen har en sød bil-print og sidder tæt, så alt bliver, hvor det skal. Materiale: 80% polyamid, 20% elastanBlød og elastiskSød bil-printPerfekt til babys svømmeturMaskinvask 40 °CGør svømmeturen tryg og sjov for de mindste!

Produktspecifikationer

Mærke: NAME IT
Kategori: 211
Størrelse: 74/80
EAN: 5715867770137
Varenr.: 2365612c-084a-4e56-8ef7-190d4cd02a23
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Zippo Badeble - Vintage Indigo - 74/80
-30%111,97 kr
Før 159,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Zippo Badeble - Vintage Indigo - 74/80 billede

Produktinformation

Zippo Badeble fra NAME IT er det perfekte valg til de mindste, når turen går til svømmehallen eller stranden. Badebleen er fremstillet i en blød og elastisk blanding af polyamid og elastan, som sikrer en behagelig og fleksibel pasform, der følger barnets bevægelser. Den brede ribkant i taljen og ved benene sørger for, at badebleen sidder sikkert og tæt, så eventuelle "uheld" bliver i bleen og ikke i vandet. Det søde print i Vintage Indigo giver et charmerende og moderne udtryk, som både børn og forældre vil elske. Zippo Badeble er nem at tage af og på, og materialet tørrer hurtigt, så barnet hurtigt er klar til næste dukkert. Perfekt til babysvømning, ferie eller leg i haven på varme sommerdage. En praktisk og miljøvenlig løsning, der kan bruges igen og igen.Specifikationer:Materiale: 80% polyamid, 20% elastanHurtigtørrende og åndbart materialeBred ribkant i talje og ben for ekstra komfortMaskinvask 40 °CMærke: NAME ITVelegnet til babysvømning og strandGenanvendelig – kan bruges flere gange...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NAME IT
Kategori: Blebadebukser
Størrelse: 74/80
EAN: 5715867770137
Varenr.: 2365612c-084a-4e56-8ef7-190d4cd02a23
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Badebukser Vintage Indigo Med Biler - Str. 9-12m 74/80cm
-20%127,96 kr
Før 159,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Blebadebukser - NmmZippo - Vintage Indigo
159,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Badebukser Vintage Indigo Med Biler - Str. 9-12m 74/80cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Badebukser Vintage Indigo Med Biler - Str. 9-12m 74/80cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Smartkidz.dk111,3 kr111,3 krKøb
2Pixizoo DK111,97 kr111,97 krKøb
3BabySam DK111,97 kr111,97 krKøb
4MilkyWalk DK127,96 kr176,96 krKøb
5Kids-world.dk159,95 kr159,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Badebukser Vintage Indigo Med Biler - Str. 9-12m 74/80cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Badebukser Vintage Indigo Med Biler - Str. 9-12m 74/80cm i 82 dage. Laveste pris i perioden er 111,3 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 159,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 138 kr.

Den nuværende pris på 111,3 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Name It Badebukser Vintage Indigo Med Biler - Str. 9-12m 74/80cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Name It Badebukser Vintage Indigo Med Biler - Str. 9-12m 74/80cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026111,3 kr16,66 kr (13%)
17. maj 2026127,96 kr8 kr (6%)
3. maj 2026135,96 kr8 kr (6%)
29. apr. 2026127,96 kr31,04 kr (20%)
28. apr. 2026159 kr
27. apr. 2026159,95 kr31,99 kr (25%)
20. apr. 2026127,96 kr8 kr (7%)
7. apr. 2026119,96 kr16 kr (12%)
1. apr. 2026135,96 kr23,04 kr (14%)
24. mar. 2026159 kr31,04 kr (24%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret