Gå til hovedindhold

Name It Badebukser Burnished Lilac Med Hjerter - Str. 3-4y 98/104cm

Name ItBlebadebukserEAN: 5715867770007
Pris fra 111,97 krtil 159,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 47,98 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Badebukser Burnished Lilac Med Hjerter - Str. 3-4y 98/104cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 111.97 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Zippa Badeble - Burnished Lilac - 98/104
-30%111,97 kr
Før 159,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Zippa Badeble - Burnished Lilac - 98/104 billede

Produktinformation

Zippa badeble fra NAME IT i farven Burnished Lilac er perfekt til sjove badedage. Den er blød, behagelig og sidder godt, så dit barn kan lege frit i vandet. Materiale: 80% polyamid, 20% elastanGenanvendelig badebleKomfortabel pasformSød farveMaskinvask 40 °CIdeel til både strand og pool – gør badeturen ekstra tryg og sjov!

Produktspecifikationer

Mærke: NAME IT
Kategori: 211
Størrelse: 98/104
EAN: 5715867770007
Varenr.: 422c003f-6a81-4088-a494-912840787000
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Zippa Badeble - Burnished Lilac - 98/104
-30%111,97 kr
Før 159,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Zippa Badeble - Burnished Lilac - 98/104 billede

Produktinformation

Zippa Badeble fra NAME IT er den perfekte løsning til små børn, der elsker at bade og lege i vandet. Badebleen er designet med fokus på både funktionalitet og komfort, så dit barn kan bevæge sig frit og trygt i vandet. Den bløde elastik i taljen og benene sikrer en god pasform, samtidig med at badebleen holder tæt og beskytter mod uheld. Materialet er hurtigtørrende og behageligt mod huden, hvilket gør badebleen ideel til både strand, pool og svømmehal. Det moderne design i den smukke Burnished Lilac-farve giver et stilfuldt udtryk, som både børn og forældre vil sætte pris på. Badebleen er nem at tage af og på, og den kan bruges igen og igen. Med Zippa Badeble fra NAME IT får du en praktisk og flot badeble, der gør badeturen endnu sjovere og mere bekymringsfri.Brand: NAME ITMateriale: 80% polyamid, 20% elastanBlød elastik i talje og benHurtigtørrende materialeMaskinvask 40 °CGenanvendelig og nem at rengøreVelegnet til strand, pool og svømmehal...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NAME IT
Kategori: Blebadebukser
Størrelse: 98/104
EAN: 5715867770007
Varenr.: 422c003f-6a81-4088-a494-912840787000
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Badebukser Burnished Lilac Med Hjerter - Str. 3-4y 98/104cm
-20%127,96 kr
Før 159,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Badebukser Burnished Lilac Med Hjerter - Str. 3-4y 98/104cm billede

Produktinformation

Badebuks i lilla nuance (burnished lilac) fra Name It med små hjerter. Modellen er udviklet til de mindste børn og er designet til brug i vandet. Materialet er elastisk og hurtigtørrende, hvilket giver god bevægelsesfrihed under leg i poolen eller ved stranden. Den brede taljekant hjælper med at give en behagelig pasform omkring maven. Designet har et enkelt hjerteprint og elastiske benåbninger, som hjælper med at holde badebuksen på plads under badning. Name It badebuks i lilla nuance med hjerteprint Hjerteprint Bred elastisk taljekant Elastiske benåbninger Materiale: 80% polyamid, 20% elastan Maskinevask: ja Producentfarve: burnished lilac Produceret i: Kina...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 3-4y 98/104cm
Artikel nr.: 13253281
EAN: 5715867770007
Varenr.: 5715867770007
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Badebukser Zippa Burnished Lilac
159 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Blebadebukser - NmfZippa - Burnished Lilac
159,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Badebukser Burnished Lilac Med Hjerter - Str. 3-4y 98/104cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Badebukser Burnished Lilac Med Hjerter - Str. 3-4y 98/104cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Pixizoo DK111,97 kr111,97 krKøb
2BabySam DK111,97 kr111,97 krKøb
3MilkyWalk DK127,96 kr176,96 krKøb
4Smartkidz.dk159 kr159 krKøb
5Kids-world.dk159,95 kr159,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Badebukser Burnished Lilac Med Hjerter - Str. 3-4y 98/104cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Badebukser Burnished Lilac Med Hjerter - Str. 3-4y 98/104cm i 80 dage. Laveste pris i perioden er 111,97 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 159,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 138 kr.

Den nuværende pris på 111,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Name It Badebukser Burnished Lilac Med Hjerter - Str. 3-4y 98/104cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Name It Badebukser Burnished Lilac Med Hjerter - Str. 3-4y 98/104cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026111,97 kr15,99 kr (12%)
17. maj 2026127,96 kr8 kr (6%)
3. maj 2026135,96 kr8 kr (6%)
29. apr. 2026127,96 kr31,04 kr (20%)
28. apr. 2026159 kr
27. apr. 2026159,95 kr31,99 kr (25%)
20. apr. 2026127,96 kr8 kr (7%)
7. apr. 2026119,96 kr16 kr (12%)
1. apr. 2026135,96 kr23,04 kr (14%)
24. mar. 2026159 kr31,04 kr (24%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret