Gå til hovedindhold

Name It Baby Body Island Fossil Med Print Og Brystlomme - Str. 0m 50cm

Name ItTøjEAN: 5715824799690
Pris fra 69,98 krtil 139 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 69,02 kr (50% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Baby Body Island Fossil Med Print Og Brystlomme - Str. 0m 50cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 69.98 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Body l/æ - NbmNooter - Island Fossil
-50%69,98 kr
Før 139,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Body l/æ - NbmNooter - Island Fossil billede

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It Body L/Æ
Farve: Beige
Størrelse: 50
EAN: 5715824799690
Varenr.: 405362-6108621
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Baby Body Island Fossil Med Print Og Brystlomme - Str. 0m 50cm
-40%83,97 kr
Før 139,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Baby Body Island Fossil Med Print Og Brystlomme - Str. 0m 50cm billede

Produktinformation

Langærmet body i beige nuance fra Name It. Bodyen har et sødt print med små scootere og en lille lomme på brystet. Fremstillet i blød vaffelstrik af 100% økologisk bomuld, som føles behagelig mod huden og giver en let struktur. Trykknapper ved skulderen og forneden gør den praktisk i hverdagen. Name It body i beige nuance med print og brystlomme Langærmet body Vaffelstrik med struktur Brystlomme og trykknapper 100% bomuld (økologisk) Maskinevask: ja Producentfarve: Island Fossil Produceret i Bangladesh...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 0m 50cm
Artikel nr.: 13246571-islandfossil
EAN: 5715824799690
Varenr.: 5715824799690
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Body Nooter Island Fossil
139 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Baby Body Island Fossil Med Print Og Brystlomme - Str. 0m 50cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Baby Body Island Fossil Med Print Og Brystlomme - Str. 0m 50cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kids-world.dk69,98 kr69,98 krKøb
2MilkyWalk DK83,97 kr132,97 krKøb
3Smartkidz.dk139 kr139 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Baby Body Island Fossil Med Print Og Brystlomme - Str. 0m 50cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Baby Body Island Fossil Med Print Og Brystlomme - Str. 0m 50cm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 69,98 kr (registreret d. 24. januar 2026), højeste er 139,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 100 kr.

Den nuværende pris på 69,98 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 37% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Name It Baby Body Island Fossil Med Print Og Brystlomme - Str. 0m 50cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Name It Baby Body Island Fossil Med Print Og Brystlomme - Str. 0m 50cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202669,98 kr13,99 kr (17%)
25. maj 202683,97 kr27,99 kr (25%)
24. maj 2026111,96 kr20,99 kr (23%)
18. maj 202690,97 kr20,99 kr (19%)
17. maj 2026111,96 kr20,99 kr (23%)
28. apr. 202690,97 kr48,98 kr (35%)
27. apr. 2026139,95 kr27,99 kr (25%)
25. apr. 2026111,96 kr20,99 kr (23%)
11. apr. 202690,97 kr14 kr (18%)
9. apr. 202676,97 kr62,03 kr (45%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret