Gå til hovedindhold

Name It Underbukser Barely Pink Med Sløjfe 3-pak - Str. 11-12y 146/152cm

Name itUndertøjEAN: 5715675625704
Pris fra 71,97 krtil 119,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 47,98 kr (40% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Underbukser Barely Pink Med Sløjfe 3-pak - Str. 11-12y 146/152cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 71.97 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Underbukser Barely Pink Med Sløjfe 3-pak - Str. 11-12y 146/152cm
-40%71,97 kr
Før 119,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Underbukser Barely Pink Med Sløjfe 3-pak - Str.    11-12y 146/152cm billede

Produktinformation

Hipsters i rosa nuance (Barely Pink) fra Name It i 3-pak med sløjfeprint og ensfarvede varianter. Fremstillet i en blød jerseykvalitet med stræk, som giver en behagelig pasform hele dagen. Materialet føles let mod huden og giver god bevægelsesfrihed. Designet har en tætsiddende pasform med elastik i taljen. Sættet indeholder både printede og ensfarvede modeller med en glimmerkant i taljen som detalje. Name It hipster underbukser i rosa nuance med sløjfeprint 3-pak 3-pak med forskellige designs Tætsiddende pasform Elastik i taljen Glimmerdetalje i taljekant Blød kvalitet med stræk 95% bomuld, 5% elastan Maskinevask: ja Produceret i Bangladesh Producentfarve: Barely Pink...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 11-12y 146/152cm
Artikel nr.: 13241986
EAN: 5715675625704
Varenr.: 5715675625704
Gå til Sokkeposten DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Name it 3-pak multifarvet underbukser i lyserød med sløjfer til piger
114,95 kr
Til butik
Name it 3-pak multifarvet underbukser i lyserød med sløjfer til piger billede

Produktinformation

Sikr dit barn en blød og behagelig basisgarderobe med undertøj, der giver mulighed for bevægelsesfrihed. Jersey er et let og strækbart stof med en blød overflade og inderside for en behagelig følelse og bevægelsesfrihed.- Produkttype: Hipsters - Ekstra detaljer: Elastik i taljen Kvalitetsbeskrivelse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name it
Kategori: Hipster trusser
Materiale: 95% Bomuld, 5% Elastan
Størrelse: 146/152
EAN: 5715675625704
Varenr.: 5721-65119
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Hipsters - 3-Pak - Noos - NkfHipsters - Barely Pink/Bows
119,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Underbukser Barely Pink Med Sløjfe 3-pak - Str. 11-12y 146/152cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Underbukser Barely Pink Med Sløjfe 3-pak - Str. 11-12y 146/152cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK71,97 kr120,97 krKøb
2Sokkeposten DK114,95 kr153,95 krKøb
3Kids-world.dk119,95 kr119,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Underbukser Barely Pink Med Sløjfe 3-pak - Str. 11-12y 146/152cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Underbukser Barely Pink Med Sløjfe 3-pak - Str. 11-12y 146/152cm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 71,97 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 114,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 101 kr.

Den nuværende pris på 71,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 25% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Name It Underbukser Barely Pink Med Sløjfe 3-pak - Str. 11-12y 146/152cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Name It Underbukser Barely Pink Med Sløjfe 3-pak - Str. 11-12y 146/152cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202671,97 kr23,99 kr (25%)
17. maj 202695,96 kr18,99 kr (17%)
11. apr. 2026114,95 kr24,99 kr (28%)
9. apr. 202689,96 kr24,99 kr (22%)
8. apr. 2026114,95 kr24,99 kr (28%)
3. apr. 202689,96 kr24,99 kr (22%)
2. apr. 2026114,95 kr24,99 kr (28%)
1. apr. 202689,96 kr24,99 kr (22%)
4. mar. 2026114,95 kr18,99 kr (20%)
27. feb. 202695,96 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret