Gå til hovedindhold

None Næsehjul til Trailer, Justerbar 25cm Op/Ned, Maks 300kg, inkl. Beslag

NoneNæsehjulEAN: 5707400268836
Pris fra 471 krtil 629 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 158 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 469,92 kr 16. maj

Sammenlign priser på Næsehjul til Trailer, Justerbar 25cm Op/Ned, Maks 300kg, inkl. Beslag og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 471 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Næsehjul til Trailer, Justerbar 25cm Op/Ned, Maks 300kg, inkl. Beslag
471 kr
Til butik
Næsehjul til Trailer, Justerbar 25cm Op/Ned, Maks 300kg, inkl. Beslag billede

Produktinformation

Kraftigt næsehjul til trailer med fast gummihjul. Inklusiv beslag. Specifikationer: - Maks. belastning: 300kg

Produktspecifikationer

Kategori: Næsehjul
Artikel nr.: 1028531
EAN: 5707400268836
Varenr.: 202716
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Kraftig næsehjul incl. beslag max 300kg
-20%502 kr
Før 629 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kraftig næsehjul incl. beslag max 300kg billede

Produktinformation

Kraftigt næsehjul til bådtrailer Palby næsehjul med beslag er et justerbart næsehjul til bådtrailere med en maksimal belastning på 300 kg. Det er velegnet til mellemstore bådtrailere, hvor et standard næsehjul ikke er tilstrækkeligt. Næsehjulet støtter og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: None
Kategori: næsehjul & aksler
EAN: 5707400268836
Varenr.: 53936293085513
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Kraftig næsehjul incl. beslag max 300kg - 1024401
629 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Næsehjul til Trailer, Justerbar 25cm Op/Ned, Maks 300kg, inkl. Beslag koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Næsehjul til Trailer, Justerbar 25cm Op/Ned, Maks 300kg, inkl. Beslag koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Watski DK471 kr471 krKøb
2RenBåd.dk502 kr502 krKøb
3Anyparts629 kr629 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Næsehjul til Trailer, Justerbar 25cm Op/Ned, Maks 300kg, inkl. Beslag

PriceData har fulgt prisen på Næsehjul til Trailer, Justerbar 25cm Op/Ned, Maks 300kg, inkl. Beslag i 147 dage. Laveste pris i perioden er 469,92 kr (registreret d. 16. maj 2026), højeste er 496 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 479 kr.

Den nuværende pris på 471 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Næsehjul til Trailer, Justerbar 25cm Op/Ned, Maks 300kg, inkl. Beslag. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Næsehjul til Trailer, Justerbar 25cm Op/Ned, Maks 300kg, inkl. Beslag de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026471 kr25 kr (5%)
2. jun. 2026496 kr25 kr (5%)
25. maj 2026471 kr1,08 kr (0%)
16. maj 2026469,92 kr1,08 kr (0%)
20. mar. 2026471 kr25 kr (5%)
8. jan. 2026496 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret