Gå til hovedindhold

My Hood Basketball størrelse 7 (304009)

My HoodLegetøjEAN: 5704035340098
Pris fra 66 krtil 99 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 33 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 65 kr 9. apr.

Sammenlign priser på My Hood Basketball størrelse 7 (304009) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 66 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
My Hood - Basketball - Størrelse 7
66 kr
Til butik
My Hood - Basketball - Størrelse 7 billede

Produktinformation

Denne basketball fra My Hood er i en god kvalitet og er perfekt til uden- og indendørs brug. Bolden er i størrelse 7, i følge ...

Produktspecifikationer

Mærke: My Hood
Kategori: Leg & spil
EAN: 5704035340098
Varenr.: 5704035340098
Gå til Lukaki.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
My Hood Basketball (str. 7)
69 kr
Til butik
My Hood Basketball (str. 7) billede

Produktinformation

Basketball fra My Hood Str. 7 i høj kvalitet til kamp og træning Er du på udkig efter en slidstærk og alsidig basketball i officiel størrelse? Denne basketball fra My Hood i str. 7 er det oplagte valg til både fritidsspil, skolebrug og seriøs træning. Bo...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: My Hood
Kategori: Basketball
EAN: 5704035340098
Varenr.: shopify_DK_7915656085717_43791919612117
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
My Hood Basketball Size 7
72 kr
Til butik
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
My Hood - Basketball str. 7
-20%79 kr
Før 99 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
My Hood - Basketball Bold - Str. 7
79,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
My Hood Basketball størrelse 7 (304009)
94 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
My Hood Basketball
99 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad My Hood Basketball størrelse 7 (304009) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad My Hood Basketball størrelse 7 (304009) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cykelpartner.dk66 kr66 krKøb
2Lukaki.dk69 kr69 krKøb
3Proshop DK72 kr111 krKøb
4Bolig & Haven79 kr79 krKøb
5Gucca.dk79,95 kr79,95 krKøb
6Teknikproffset DK94 kr143 krKøb
7Homeshop DK99 kr99 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for My Hood Basketball størrelse 7 (304009)

PriceData har fulgt prisen på My Hood Basketball størrelse 7 (304009) i 104 dage. Laveste pris i perioden er 65 kr (registreret d. 1. marts 2026), højeste er 69 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 67 kr.

Den nuværende pris på 66 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for My Hood Basketball størrelse 7 (304009). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for My Hood Basketball størrelse 7 (304009) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202666 kr3 kr (4%)
10. apr. 202669 kr4 kr (6%)
9. apr. 202665 kr4 kr (6%)
8. apr. 202669 kr4 kr (6%)
1. mar. 202665 kr4 kr (6%)
19. feb. 202669 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret