Gå til hovedindhold

My Hood - 2 Way Mini Rampe,57x40x16cm

My HoodUdelegetøjEAN: 5704035551869
Pris fra 498 krtil 549 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 51 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 400 kr 13. maj

Sammenlign priser på My Hood - 2 Way Mini Rampe,57x40x16cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 498 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
My Hood 2 Way Mini Rampe
498 kr
Til butik
My Hood 2 Way Mini Rampe billede

Produktinformation

En rampe fra MY HOOD er det oplagte valg når der skal skates eller køres på løbehjul hjemme på vejen eller i indkørslen. MY HOOD 2 Way Mini Rampen er en af de absolut populæreste i serien, og med to forskellige mellemstykker, kan rampen nu både samles til en "flad" og konkav 2-way rampe. Ramperne har en skridfast underside, så de står stabilt uden at være forankret i jorden, og kan let flyttes når de ikke bruges. Kan bruges af både private og institutioner. Materiale: Polypropylen Skridfast underside Let at samle og flytte Lav vægt og stor holdbarhed Mulighed for forankring 2 ramper: 57 x 40 x 16 cm 1 flad connecter: 28 x 33 x 4,5 cm 1 konkav connecter: 28 x 33 x 4,5 cm Samlet: 110 x 40 x 29 cm Max brugervægt: 100 kg...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: My Hood
Kategori: Udendoersleg
Artikel nr.: 505186
EAN: 5704035551869
Varenr.: 3149545
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
My Hood 2 Way Mini Rampe - 505186
549 kr
Til butik
My Hood 2 Way Mini Rampe - 505186 billede

Produktinformation

My Hood 2 Way Mini Rampe - 505186En rampe fra MY HOOD er det oplagte valg når der skal skates eller køres på løbehjul hjemme på vejen eller i indkørslen.MY HOOD 2 Way Mini Rampen er en af de absolut populæreste i serien, og med to forskellige mellemstykker, kan rampen nu både samles til en "flad" og konkav 2-way rampe.Ramperne har en skridfast underside, så de står stabilt uden at være forankret i jorden, og kan let flyttes når de ikke bruges.Kan bruges af både private og institutioner.Materi...

Produktspecifikationer

Mærke: My Hood
Kategori: Løbehjul
Vægt: 1g
Artikel nr.: EP-505186
EAN: 5704035551869
Varenr.: 505186
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
My Hood - 2 Way Mini Rampe,57x40x16cm
549 kr
Til butik
My Hood - 2 Way Mini Rampe,57x40x16cm billede

Produktinformation

En rampe fra MY HOOD er det oplagte valg når der skal skates eller køres på løbehjul hjemme på vejen eller i indkørslen MY HOOD 2 Way Mini Rampen er en af de absolut populæreste i serien, og med to forskellige mellemstykker, kan rampen nu både samles til...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: My Hood
Kategori: Alle produkter (Lagerbeholdning er større end 1)
EAN: 5704035551869
Varenr.: 48638258151754
Gå til SURFMORE.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
My Hood 2 Way Skate Rampe
549 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad My Hood - 2 Way Mini Rampe,57x40x16cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad My Hood - 2 Way Mini Rampe,57x40x16cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK498 kr537 krKøb
2Homeshop DK549 kr549 krKøb
3Bolig & Haven549 kr549 krKøb
4SURFMORE.dk549 kr549 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for My Hood - 2 Way Mini Rampe,57x40x16cm

PriceData har fulgt prisen på My Hood - 2 Way Mini Rampe,57x40x16cm i 180 dage. Laveste pris i perioden er 379 kr (registreret d. 16. januar 2026), højeste er 549 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 451 kr.

Den nuværende pris på 498 kr er 10% over normalprisen. Prisen er steget 25% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for My Hood - 2 Way Mini Rampe,57x40x16cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for My Hood - 2 Way Mini Rampe,57x40x16cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026498 kr51 kr (9%)
14. maj 2026549 kr149 kr (37%)
13. maj 2026400 kr149 kr (27%)
18. apr. 2026549 kr100 kr (22%)
15. apr. 2026449 kr49 kr (12%)
25. mar. 2026400 kr21 kr (6%)
16. jan. 2026379 kr40 kr (10%)
5. dec. 2025419 kr1 kr (0%)
3. dec. 2025420 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret