Gå til hovedindhold

Bandai Namco My Hero Academia: All's Justice - Sony PlayStation 5 - Action

Bandai NamcoSpilEAN: 3391892039580
Pris fra 323 krtil 429 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 106 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på My Hero Academia: All's Justice - Sony PlayStation 5 - Action og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 323 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
My Hero Academia: All's Justice - Sony PlayStation 5 - Action
-24%323 kr
Før 423 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
My Hero Academia: All's Justice - Sony PlayStation 5 - Action billede

Produktinformation

Slogan: ONE LAST SMASH KNÆK dig gennem My Hero Academias sidste historiebue og sejr over dine fjender i spektakulære 3v3-kampe! Følg Deku og andre karakterers rejser i den sidste krig mellem helte og skurke, og oplev det verdensomspændende, klimaksiske sammenstød mellem One For All og All For One i MY HERO ACADEMIA: All's Justice! MY HERO ACADEMIA: All's Justice er den superkraftfulde 3D-arenakæmper, hvor dine yndlingskarakterer fra My Hero Academia-serien optræder i deres nyeste og mest kraftfulde former, indrammet i et raffineret kampsystem. Derudover kan du dykke ned i en række forskellige spiltilstande, herunder den originale scenariebaserede Team-Up Mission, hvor du oplever heltelivet som en U.A. High 1-A-elev i et virtuelt rum!

Produktspecifikationer

Mærke: Bandai Namco
Kategori: Spil
Artikel nr.: 3391892039580
EAN: 3391892039580
Varenr.: 3414328
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
My Hero Academia: Alls Justice - PS5
409,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
My Hero Academia: All's Justice (PS5)
429 kr
Til butik
My Hero Academia: All's Justice (PS5) billede

Produktinformation

SMASH gennem My Hero Academias sidste historie og sejr over dine fjender i spektakulære 3v3-kampe! Følg Deku og de andre karakterers rejser i den sidste krig mellem helte og skurke, og oplev det verdensomvæltende, klimaksagtige opgør mellem One For All og All For One i MY HERO ACADEMIA: All's Justice!, MY HERO ACADEMIA: All's Justice er et superkraftigt 3D-arena-kampspil, hvor dine yndlingskarakterer fra My Hero Academia-franchisen optræder i deres nyeste og mest magtfulde former inden for rammerne af et raffineret kampsystem. Dyk desuden ned i en række forskellige spiltilstande, herunder den originale scenariebaserede Team-Up Mission, hvor du kan opleve heltenes liv som elev på U.A. High 1-A i et virtuelt rum!, Genoplev den endelige WAR STORYLINE, Oplev den sidste kamp i MY HERO ACADEMIA fra et nyt perspektiv i MY HERO ACADEMIA: All's Justice's story mode. Genoplev Bakugos frygtløse kamp mod All For One, oplev Dekus heroiske kamp for at bringe retfærdighed og forløsning til sin skæbnebestemte fjende og meget mere i en unik og filmisk fortolkning af den klimaksagtige kamp i MY HERO ACADEMIA. DEN STØRSTE MY HERO ACADEMIA-ROSTER, Helte og skurke kolliderer i den gigantiske liste over My Hero Academia-karakterer! Spil dine yndlings U.A.-studerende, herunder alle fra klasse 1-A, professionelle helte som Mirko og Best Jeanist og skurke som All For One, Shigaraki og Dabi fra hele historien om My Hero Academia, inklusive deres endelige og fulde versioner!, SLIP DINE QUIRKS OG DIT POTENTIALE LØS I HURTIGE STRATEGISKE KAMPE, Tag kontrol over dine yndlingsstuderende fra U.A., professionelle helte og skurke, og brug deres unikke særheder til at slå, sprænge og narre dine fjender. Frigør hver karakters 'Quirk' som aldrig før ved at aktivere "Rising", som forbedrer angrebskraft, bevægelseshastighed og Quirk-handlinger. Bland og match dit holds særheder for at finde synergier og tilføje dybde til dine taktikker og strategier. Lav kombinationer, mens du skifter karakter for at vinde sejren!, En dag i en helts liv, Træd i Dekus og klasse 1-A-elevernes fodspor i "Team-up Mission" og tag træningsøvelserne i et virtuelt rum! Baseret på et originalt spilscenarie skal du danne et team med klasse 1-A-eleverne som dine allierede og gennemføre forskellige missioner og sejre over fjenderne på et eksklusivt kort!, Deltag desuden i "Archives Battle", som låses op ved at gennemføre Team-up Mission, for at opleve ikoniske kampe fra hele historien om My Hero Academia. Sprog på omslaget: Engelsk, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: BANDAI NAMCO
Kategori: Spil
EAN: 3391892039580
Varenr.: D36207

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad My Hero Academia: All's Justice - Sony PlayStation 5 - Action koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad My Hero Academia: All's Justice - Sony PlayStation 5 - Action koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK323 kr362 krKøb
2Gucca.dk409,95 kr409,95 krKøb
3Teknikproffset DK429 kr478 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for My Hero Academia: All's Justice - Sony PlayStation 5 - Action

PriceData har fulgt prisen på My Hero Academia: All's Justice - Sony PlayStation 5 - Action i 167 dage. Laveste pris i perioden er 323 kr (registreret d. 24. maj 2026), højeste er 424 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 375 kr.

Den nuværende pris på 323 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 47 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for My Hero Academia: All's Justice - Sony PlayStation 5 - Action. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for My Hero Academia: All's Justice - Sony PlayStation 5 - Action de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026323 kr2 kr (1%)
23. maj 2026325 kr2 kr (1%)
22. maj 2026327 kr2 kr (1%)
21. maj 2026329 kr2 kr (1%)
13. maj 2026331 kr2 kr (1%)
12. maj 2026333 kr2 kr (1%)
11. maj 2026335 kr2 kr (1%)
10. maj 2026337 kr2 kr (1%)
9. maj 2026339 kr2 kr (1%)
8. maj 2026341 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret