Gå til hovedindhold

Baby Love My Baby - Paraply Dukke Klapvogn

Pris fra 109,95 krtil 149,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 40 kr (27% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på My Baby - Paraply Dukke Klapvogn og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 109.95 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
My Baby - Paraply Dukke Klapvogn
109,95 kr
Til butik
My Baby - Paraply Dukke Klapvogn billede

Produktinformation

Er dit barn også vild med at passe og nusse om sine dukker? Så bliver vedkommende nød til at eje...

Produktspecifikationer

Mærke: vn
Kategori: legetøj|dukker og tilbehør|dukketilbehør
EAN: 5701719614544
Varenr.: 513584
Gå til Legebyen DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Baby Love - Klapvogn til dukke
149,95 kr
Til butik
Baby Love - Klapvogn til dukke billede

Produktinformation

Paraplyklapvogn til din yndlingsdukke. Kan klappes sammen, som en paraply. Passer til H:30-43 cm dukker. BEMÆRK! Vognen leveres UDEN dukke..SpecifikationerMærke: Baby LoveAlder: Anbefales fra 3 årAntal: 1 stk.

Produktspecifikationer

Mærke: Baby Love
Kategori: Doll & Action Figure Accessories
Materiale: ["Metal","Stof"]
EAN: 5701719614544
Varenr.: 48866909028689
Gå til Eurotoys
TrustScore 4.5 ud af 54,5
My Baby Klapvogn Blå 55cm
149,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad My Baby - Paraply Dukke Klapvogn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad My Baby - Paraply Dukke Klapvogn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Gucca.dk109,95 kr109,95 krKøb
2Legebyen DK149,95 kr188,95 krKøb
3Eurotoys149,95 kr149,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for My Baby - Paraply Dukke Klapvogn

PriceData har fulgt prisen på My Baby - Paraply Dukke Klapvogn i 183 dage. Laveste pris i perioden er 99,95 kr (registreret d. 28. januar 2026), højeste er 149,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 129 kr.

Den nuværende pris på 109,95 kr er 15% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 27% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for My Baby - Paraply Dukke Klapvogn. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for My Baby - Paraply Dukke Klapvogn de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026109,95 kr40 kr (27%)
28. maj 2026149,95 kr40 kr (36%)
7. maj 2026109,95 kr40 kr (27%)
5. maj 2026149,95 kr10 kr (7%)
15. apr. 2026139,95 kr40 kr (40%)
28. jan. 202699,95 kr20 kr (17%)
22. jan. 2026119,95 kr30 kr (20%)
21. jan. 2026149,95 kr30 kr (25%)
10. jan. 2026119,95 kr30 kr (20%)
9. jan. 2026149,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret